Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Firefox 2.0.0.3 Release Candidate 1

FirefoxNa FTP serveroch Mozilly je už k dispozícii prvá verzia kandidáta na vydanie ďalšej minoritnej aktualizácie. Firefox 2.0.0.3 bude opravovať chyby predchádzajúcej verzie. Medzi nimi aj tú, ktorá sa týkala vypĺňania hesiel na niektorých stránkach. Verzie RC (Release Candidate) nie sú určené koncovým používateľom, nie sú to finálne verzie. Ak ste však dostatočne skúsení – viete čo, ako, kde a kedy zálohovať, a máte znalosti o profiloch (kde sú uložené vaše údaje), môžete RC verzie testovať. Firefox 2.0.0.3 Release Candidate 1 je k dispozícii pre systém Windows, Linux a Mac OS X.

Komentáre sú uzavreté.