Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Dosiahli sme métu 300 rozšírení v slovenčine!

rozsireniaPo necelých 5 mesiacoch od oznámenia podpory pre 200 rozšírení lokalizovaných do slovenského jazyka sa nám dnes podarilo zavŕšiť ďalšiu stovku. Oficiálne tak ľudia z tímu Mozilla.sk a prispievatelia lokalizovali už 300 rozšírení. Dnes vám prinášame 9 nových rozšírení, medzi ktorými nájdete rozšírenie Change určené na prepočítavanie peňažných mien, jednoduchú hru Clines, Favicon Picker 2 umožňujúci zmenu ikoniek záložiek či Get Mail, ktorý do hlavnej ponuky Firefoxu 2.0 vráti položky týkajúce sa pošty. Kompletný zoznam nájdete ako zvyčajne na aktualizovanej stránke s rozšíreniami.


Všetky dnes vydané rozšírenia určené pre Firefox sú kompatibilné aj s verziou 2.0, celkovo je z 257 rozšírení určených pre Firefox už 74 % kompatibilných s verziou 2.0 a každým dňom pribúdajú ďalšie. Sledujte stránku rozšírení, aktualizujeme každý deň.

1 komentár k príspevku “Dosiahli sme métu 300 rozšírení v slovenčine!”

  1. tamas napísal:

    gratulujem