Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Finálny Firefox 2.0 uvoľnený na stiahnutie

Firefox 2.0Po necelom roku od vydania Firefoxu 1.5 sprístupnila Mozilla Corp. finálnu verziu novej generácie prehliadača – Firefox 2.0. Medzi novinky patrí nový vzhľad aplikácie, zabudovaná ochrana proti podvodným stránkam, podpora ukladania relácií, vylepšenie integrovaného vyhľadávania, spojenie rozšírení a tém do spoločného správcu doplnkov či podpora Javascriptu 1.7. Viac informácií o novinkách nájdete v našom predchádzajúcom článku. Novú verziu si môžete stiahnuť v sekcii Na stiahnutie. Prajeme príjemné surfovanie :).

55 komentárov k príspevku “Finálny Firefox 2.0 uvoľnený na stiahnutie”

 1. SlovakSoft napísal:

  Ešte dodám, že v tom Portable je samozrejme Firefox 2.0 RC3, čo je aj finálna verzia, ale zatiaľ som Firefox 2.0 final nepripravil, lebo neviem, či tam Haller niečo nezmení.
  Normálny Firefox v archíve ZIP by sa dal spraviť tak, že si nájdete poslednú verziu ZIP (1.5.0.4?), rozbalíte a aktualizujete. Tak sa zaktualizuje zatiaľ len na 1.5.0.7, pretože z nej aktualizácia na 2.0 ešte nejde. Až keď vydajú 1.5.0.8 mala by ísť aktualizovať posledná verzia ZIP na verziu 2.0.

 2. Jeremy napísal:

  prosím o pomoc mne tá nová mozilla blbne nedá sa mi písať adresy do nových kareit, nechce mi ukladať do záložiek a je toho veľa 🙁

 3. SlovakSoft napísal:

  Jeremy:
  Ak je teda toho veľa, tak to napíšte do fóra (registrácia nie je povinná).

 4. Tomi001 napísal:

  Čawes! Ja ešte používam 1.5 verziu ale teraz sa chystám preinštalovať na 2.0. Dúfam že bude to bez problémov. Firefox je naj prehliadač!

 5. peter napísal:

  dobrý deň mam problem z mozilou nejde mi spustit a stale mi píše prekonfigurovat a odznova na instalovať ket ju opakovane nainstalujem s tejto stranky tak mi vyskoči to iste odznova co mam prosim vas robit