Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Nové lokalizované rozšírenia

rozsireniaAj v tomto období tesne pred vydaním Firefoxu 2.0 vám prinášame nové rozšírenia lokalizované do slovenčiny. Medzi dnešnými 5 rozšíreniami nájdete BBCodeXtra umožňujúce pomocou kontextovej ponuky vkladať kódy BBCode/Html/XHtml do rôznych formulárov alebo HistProp pridávajúce položku Vlastnosti do kontextovej ponuky položiek panela História prehliadača Firefox. Pre Thuderbird je tu rozšírenie Maximize Message Pane, ktoré dokáže zväčšiť panel zobrazenej správy na maximum. Quick Preference Button pridáva do hlavnej ponuky Firefoxu novú podponuku s najčastejšími nastaveniami prehliadača, Viamatic foXpose zas dokáže zobraziť náhľad všetkých otvorených kariet v jednom okne. Za preklad tohto rozšírenia ďakujeme novému lokalizátorovi Rolandovi Olejárovi. Kompletný prehľad rozšírení ako aj filter rozšírení kompatibilných s novou verziou Firefoxu nájdete na našej stránke s rozšíreniami.

8 komentárov k príspevku “Nové lokalizované rozšírenia”

 1. Dano napísal:

  Ved ine servre uz pisu ze je k dispozicii novy 2.0 Firefox, preco tato stranka o tom nepise ako prva?
  VID:

  Na FTP/HTTP serveroch spoločnosti Mozilla, ako býva zvykom u produktov tejto spoločnosti, je už dnes možné stiahnuť finálnu vrdnej téme, ktoré vyvíjala pre Mozillu spoločnosť Radiant Core.
  http://releases.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/releases/2.0/win32/sk/

 2. SlovakSoft napísal:

  Táto stránka vždy píše o novej verzii až po tom, čo sa objaví oznámenie na oficiálnej stránke http://www.mozilla.com. Fyzicky je inštalátor Firefoxu na serveroch vždy dostupný o deň skôr.

 3. rony napísal:

  mily Dano, pretoze v skutocnosti k dispozicii nie je.

  pozri sa na http://www.mozilla.com a vsimni si to cislo – prave teraz tam svieti 1.5

  To, co si cital su clanky o vyvojarskej verzii RC3, ktora NIE JE ESTE PREHLASENA za konecnu 2.0 verziu. Je to jasne?

 4. Jojo napísal:

  a tento odkaz?
  http://download.mozilla.org/?product=firefox-2.0&os=win&lang=sk

 5. DANO napísal:

  A toto je co? :
  http://www.dsl.sk/article.php?article=2779

 6. Vlado Valaštiak napísal:

  Už vám to napísal Slovaksoft, Firefox 2.0 oficiálne vydaný nebol. Keď bude, okamžite tu bude správa. Mozilla najskôr distribuuje inštalačky na svoje servery a mirrory, aby nebol v čase oznámenia problém so sťahovaním. To, že niektoré servery píšu o možnosti stiahnuť si ho ešte neznamená skutočné vydanie.

 7. DANO napísal:

  JA som mal na mysli (prispevok o 19:03) – reakcia na Jojo prispevok z 18:41

 8. DANO napísal:

  Reakcia na prispevok od RONY