Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Pridávame ďalších 5 rozšírení

rozsireniaAni v tomto prázdninovom a dovolenkovom období lokalizátori nezaháľali a tak vám prinášame ďalších 5 rozšírení lokalizovaných do slovenčiny, čím celkový počet dosiahol číslo 255 rozšírení. Ako prvé dnes prinášame rozšírenie FoxyProxy (lokalizoval Hubo), ktoré umožňuje rozšírenú správu proxy serverov, ďalšie rozšírenie s názvom MessageID-Finder (lokalizuje Pali) je určené na vyhľadávanie e-mailových správ pomocou ID. Ak si chcete ukladať snímky častí stránok, určite vám padne vhod Snapper (lokalizuje Gianny111). Na zobrazovanie úvodného obrázka pri spúšťaní aplikácie je zas určené rozšírenie Splash (lokalizuje wladow). Ako posledné vám dávame do pozornosti zaujímavé rozšírenie TimeTracker (lokalizuje wladow), ktoré vám dokáže odpočítať čas strávený surfovaním v sieti internet.

Komentáre sú uzavreté.