Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Mozilla vydala Firefox 1.5.0.5

FirefoxPo takmer 2 mesiacoch od poslednej aktualizácie dnes Mozilla vydala minoritnú aktualizáciu prehliadača Firefox, ktorá zlepšuje stabilitu programu a obsahuje niekoľko bezpečnostných opráv. Používateľom, ktorí majú automatické aktualizácie povolené, sa bude prehliadač aktualizovať sám. Kompletný slovenský inštalačný balík je dostupný na našich stránkach. Všetkým používateľom odporúčame Firefox aktualizovať.

6 komentárov k príspevku “Mozilla vydala Firefox 1.5.0.5”

 1. Martin napísal:

  Dobry den, som uz dlho uzivatelom firefoxu ale ako nahle sa mi nainstalovala verzia 1.5.0.5 a restartol som FF, tak mi uz nenabehol….nejde mi spustit ani v safe-mode ani normalne, co s tym?? asi tam supnem 1.5.0.4 naspat

 2. Vlado Valaštiak napísal:

  Pochybujem, že návrat pomôže. Pozri sa, či ti v pamäti nebeží proces firefox.exe. Inak by bolo lepšie podobné príspevky písať do fóra (forum.mozilla.sk).

 3. SlovakSoft napísal:

  Ako na problémy so spustením Firefoxu:
  http://www.mozilla.sk/firefox/firefox-50-odpovedi-na-otazku-ako/4/#o21

 4. rony napísal:

  Možno to spolu nesúvisí ale po reštarte FF (po stiahnutí upgrade) mi zblbol v ten istý moment Zone Alarm. Vyriešil som to prechodom na iný firewall.

  Možno len podivná zhoda náhod a okolností. Pokiaľ by sa to vyskytlo ešte niekomu, tak to tu ponechávam ako indíciu.

 5. SlovakSoft napísal:

  Rony, všimol som si o tom poznámku v tvojom Spravodaji. Chcelo by to podrobnejšie vysvetliť termín “zblbol”. V každom prípade najčastejšie majú problém s aktualizáciou Firefoxu práve firewally.
  U Keria som sa s tým ale nestretol.
  Viac informácií píše Pavel Cvrček v článočku Kde je problém, když po aktualizaci na novější verzi Firefoxu přestane fungovat Internet:
  http://jasnapaka.bloguje.cz

 6. rony napísal:

  zblbol: zmizla ikonka ZoneAlarm z tray, tym padom som nemohol spustit jeho konfiguraciu. Proces nesiel ani “odstrelit”. Proste som to vyriesil najrychlejsie: odinstalovanie a prechod na iny typ firewallu.

  Mne su problemy s fw na desktopoch pomerne jasne – doteraz mi po upgrade sw vzdy zonealarm zobrazil hlasenie a odfajkol som ok. tentoraz to vsak nejako nevydychal a dostal sa do nejakeho divneho stavu (zonealarm), ktory som nemienil riesit nakolko som nedokazal obvinit ani FF ani zonealarm.

  Ponechavam to tu len ako zapis, pokial sa s tymto istym problemom este niekto stretne, tak potom mozno cokolvek usudzovat 🙂