Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Podpora Firefoxu pre Windows XP a Vista

Firefox - logo

V minulom roku Mozilla oznámila, že Firefox bude podporovať Windows XP a Windows Vista minimálne do septembra 2017 a že používatelia týchto systémov budú automaticky presmerovaní na verziu Firefoxu s predĺženou podporou (ESR).

V týchto dňoch sa Mozilla rozhodla oznámiť konečný dátum konca podpory Firefoxu pre tieto systémy a tým je jún 2018. Firefox je jedným z mála prehliadačov, ktoré v súčasnosti naďalej podporujú Windows XP a Windows Vista.

Mozilla zároveň odporúča používateľom prejsť na verziu Windowsu, ktorá je podporovaná Microsoftom. Nepodporované verzie nedostávajú bezpečnostné aktualizácie a ich používanie môže predstavovať bezpečnostné riziko.

Pridať komentár

XHTML: Môžete použiť nasledujúce tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>