Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Prenosné verzie Firefoxu, Thunderbirdu a SeaMonkey oficiálne dostupné už aj v slovenčine

Ikona PortableApps.com

S radosťou vám oznamujeme, že vďaka spolupráci s PortableApps.com sú všetky prenosné aplikácie Mozilly oficiálne dostupné aj v slovenčine. Odpadá tak nutnosť zložitej inštalácie jazykových balíkov či rozšírení na zmenu jazyka.

Slovenské verzie aplikácií si môžete prevziať pomocou platformy PortableApps (budete tak mať zabezpečenú aj ich automatickú aktualizáciu) alebo ručne na stránkach PortableApps.com. K dispozícii je všetkých 5 verzií Firefoxu, ktoré stránka ponúka (klasický Firefox, Firefox ESR, Firefox Developer Edition, Firefox Nightly staršia verzia Firefoxu ESR), Thunderbird a SeaMonkey.

Prenosné aplikácie sú primárne určené na používanie na výmenných jednotkách, napríklad USB kľúčoch. Svoje obľúbené aplikácie tak môžete mať neustále so sebou.

Komentáre sú uzavreté.