Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Stratené záložky a ich obnova

ZáložkyPodrobne sa pozrieme na situáciu, keď spustíte prehliadač a všetky doteraz uložené záložky sú zrazu preč. Najprv sa asi zľaknete, že ste prišli o záložky zozbierané počas dlhých hodín surfovania po internete. Nemusíte mať obavy – väčšinou ide o banálny problém, ktorý hravo vyriešite a záložky obnovíte. Prečítajte si návod Stratené záložky a ich obnova.

1 komentár k príspevku “Stratené záložky a ich obnova”

  1. Kullu Manali Tourism napísal:

    Rád by som vyjadril poďakovanie spisovateľa len pre záchranu ma z tohto typu krízy. Hneď po vyzerať cez world wide web a dostať triky, ktoré neboli užitočné, Myslel som, že celý môj život je veľa cez. Byť nažive bez riešenia problémov, čo ste vyriešili to všetko prostredníctvom vášho hlavného príspevku je rozhodujúci prípad, rovnako ako tie, ktoré by mohli mať v negatívnom spôsobom poškodené za celú svoju kariéru, keby som zistil svoj blog.