Aktuálne verzie
pre Windows

Kanály RSS

Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

FEBE a CLEO – zálohujeme rozšírenia

FEBE a CLEOČo sa skrýva pod týmito tajomnými skratkami? Ide o dve rozšírenia od Chucka Bakera – Firefox Extension Backup Extension a Compact Library Extension Organizer. Ich účelom je ľahké zálohovanie a obnovenie nainštalovaných rozšírení alebo tém a vo finálnej fáze zbalenie rozšírení do jediného archívu XPI. Viac sa dozviete v podrobnom popise práce s nimi.

9 komentárov k príspevku “FEBE a CLEO – zálohujeme rozšírenia”

 1. Peter napísal:

  zaujímavá nominácia

 2. Peter napísal:

  Rad by som vedel, že prečo tieto FEBE a CLEO nemam v slovenčine….ak je tu napísane,že su v slovenčine, stale to mam anglicky….

 3. SlovakSoft napísal:

  Túto otázku by som radšej videl vo fóre, tu na to nie je priestor. Veštiť sa tiež nedá, takže potom poprosím verziu Firefoxu (číslo a jazykovú verziu), napríklad takto:
  Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; sk; rv:1.8.0.3) Gecko/20060426 Firefox/1.5.0.3

 4. Peter napísal:

  Firefox 1.5.0.3 cz (posledne zverejnený Update),používam iné
  zalohovanie,CLEO a FEBE je minulosť, nemám rád programy ,ktoré nechodia, ako sú avízované….preto radšej navštevujem iné stránky….radšej si preložím sám i pre svojích známych a viem,že pôjdu….

 5. SlovakSoft napísal:

  Už aspoň vieme prečo vám nejde FEBE a CLEO po slovensky. Pretože sú nainštalované do českého Firefoxu. Každé rozšírenie pracuje v takom jazyku, aká je jazyková verzia aplikácie. To znamená, že si môžete do českého Firefoxu nainštalovať aj 200 rozšírení lokalizovaných do slovenčiny a všetky vám pôjdu buď v angličtine alebo v češtine (ak v ňom nejaká je).

 6. FF napísal:

  Ze radsej si prelozi sam a pojde mu to – kamo si spravil so seba dobreho paka ani blbu extenziu nevies pouzit – si to instaluj do ceskeho kolko chces ach jaj to je niekto vol. Slovaksoft nic si z takych blbov nerob.

 7. SlovakSoft napísal:

  Vďaka za podporu.

 8. ims napísal:

  Po spustení CLEO prebieha na pohľad všetko normálne, po skončení vytváranie knižnice mi dokonca oznámi správne vytvorenie knižnice aj s cestou … ale vytvorená knižnica neexistuje. Viete mi poradiť v čom je chyba ?

  Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; sk; rv:1.8.0.3) Gecko/20060426 Firefox/1.5.0.3

  nainštalované: febe-2.0.1.sk.xpi a cleo-beta1.sk.xpi

 9. SlovakSoft napísal:

  Odpoveď nájdete vo fóre, kam ste správne smerovali svoju otázku.

Komentáre sú uzavreté.