Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Hľadáme nových členov do nášho tímu

Tím Mozilla.sk vyzýva svojich priaznivcov a priaznivcov produktov Mozilla. Ponúkame vám možnosť stať sa našim kolegom. Do nášho tímu potrebujeme posilu, ktorá by nám pomáhala zvládať preklady webových stránok a postupom času po zaučení aj produktov samotných… Radi uvítame blogerov, správcov webových stránok ale hlavne ľudí s dobrou angličtinou a spisovnou slovenčinou hlavne v písomnej forme. Ak sa chcete zdokonaľovať v cudzom jazyku, spoznať nové technológie a zároveň prispieť k užitočnej veci, radi vás zaučíme a privítame v našom tíme. Podmienkou je, aby ste poznali a aktívne používali produkty Mozilla. Ak sme vás zaujali a máte chuť a odhodlanie sa pripojiť k tisíckam dobrovoľníkov po celom svete neváhajte a napíšte na mozilla@mozilla.sk

8 komentárov k príspevku “Hľadáme nových členov do nášho tímu”

 1. Viliam napísal:

  Zdravím,

  ako to vyzerá s hľadaním posily?

 2. Michal Stanke napísal:

  Co vím, tak se klukům par lidí ozvalo. Pokud to chcete zkusit také, neváhejte napsat na uvedený e-mail. 😉

 3. Viliam napísal:

  Ďakujem za odpoveď Michale.

  E-mail som napísal už dávnejšie. Myslel som, že adminom niekde zapadol. Tak som sa rozhodol napísať aj sem.

 4. Branislav Rozbora napísal:

  Ahoj Viliam, ak spolu este nekomunikujeme, skus mi prosim este raz napisat, lebo neviem o ziadnom e-maile, na ktory by som neodpisal. Takze sa to asi muselo niekde stratit.

 5. Viliam napísal:

  Ahoj Branislav,

  možno sa stala chyba na mojej strane. Môj hosting mal v poslednej dobe drobné problémy. Nenapadlo mi, že nebudú schopní bezpečne doručiť môj email.

  Odoslal som ho teda znova. A teším sa na Tvoju odpoveď!

 6. Mozilla hľadá do tímu novú krv | DvaPiva.com napísal:

  […] som si, že Mozilla.sk hľadá do svojich radov nových ľudí, ktorí budú ochotní pomôcť slovenskej komunite. A tak […]

 7. headshrinker napísal:

  off topic: vedela by mi nejaká miestna autorita povedať, prečo sa tomuto projektu nevenuje Slovaksoft a čo s ním je ? Kedysi som bol s ním v kontakte, úplne sa však stiahol. Čo som mal posledné info, robil myslím pre Petit Press, ale ani tam už zrejme dlhšie nepôsobí. Nevie niekto, čo s ním je ?

 8. Branislav Rozbora napísal:

  Treba hladat pod skutocnym menom, uz nevystupuje pod slovaksoftom 🙂