Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Dostupná ostrá verzia SeaMonkey 1.0

Logo SeamonkeyVčera sa na stránkach Mozilla.org objavila prvá ostrá verzia internetového balíka SeaMonkey 1.0, nástupcu známeho Mozilla Suite. Balík v sebe zahŕňa webový prehliadač, e-mailový klient, editor webových stránok, IRC klient a adresár. Vo všetkých aplikáciách došlo k zmenám, medzi najvýraznejšie patrí podpora SVG formátu, vylepšené načítavanie stránok pri použití tlačidiel Naspäť a Dopredu a vylepšenú prácu s kartami. Kompletný zoznam zmien nájdete na stránkach projektu. K dispozícii sú verzie pre Windows (11.9 MB), Linux (13.3 MB) a MAC OS (13.3 MB). Slovenská ani česká lokalizácia zatiaľ nie sú dostupné.

6 komentárov k príspevku “Dostupná ostrá verzia SeaMonkey 1.0”

 1. mc_bizon napísal:

  yo! na toto som cakal

 2. Laco napísal:

  A co to vlastne je ? Firefox + Thunderbird + Adresár + nejaký IM klient a WWW editor navyse ? Som z toho jaksik zmateny 🙁 Asi zostanem u kombinacie FF+TB 🙂 Naco instalovat cele SW baliky, to necham na Bila 🙂

 3. Roland Turcan napísal:

  SeaMonkey je vlastne nastupca Mozilla Suite, ktory je vlastne balik internetovych aplikacii, lenze mnohy mu vycitaju to, ze je zbytocne velky a aj preto sa rozhodlo, ze sa spravi zvlast browser a email klient. Je to len na tebe, ze preco sa rozhodnes. Ja osobne pouzivam oddelene FF, NVU, …

 4. andreios napísal:

  Kedy asi tak bude dostupná aj lokalizovaná slovenská verzia, resp. jazykový balíček?

 5. AQUA napísal:

  Super. Konecne tu je.

 6. Stanley napísal:

  No tak česká lokalizácia už je von. Čakáme na tu našu :o)