Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Návod na lokalizáciu rozšírení

Pravidelní návštevníci našich stránok určite postrehli, že tu každú chvíľu pribúdajú nové a nové rozšírenia lokalizované do slovenčiny. Zásluhu na tom majú prekladatelia-dobrovoľníci, ktorí sa tejto činnosti venujú vo svojom voľnom čase a bez akéhokoľvek nároku na odmenu. Pre tých, ktorí by sa do lokalizácií rozšírení tiež radi zapojili, sme pripravili podrobný návod, ktorý vysvetľuje celý priebeh a metódy lokalizácie rozšírenia. Ak aj vy máte nejaké svoje obľúbené rozšírenie, ktoré zatiaľ nie je preložené, pomocou tohto návodu to určite zvládnete a navyše sa o neho podelíte aj s nami ostatnými.

Komentáre sú uzavreté.