Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Firefox 4 beta 5 pre mobilné zariadenia

Mozilla Corp. sprístupnila piatu a zároveň poslednú testovaciu beta verziu mobilnej verzie prehliadača Firefox označenú ako Firefox 4.0 Beta 5 pre mobilné zariadenia. Vo verzii Beta 5 nepribudli žiadne viditeľné zmeny, no napriek tomu sa udiali veľké zmeny pod povrchom. Oproti predchádzajúcim beta verziám bol vylepšený štart prehliadača, načítavanie, posun stránok a celková odozva programu. Boli zredukované nároky na operačnú pamäť a procesor. Na operačnom systéme Android 2.2 a vyššie, ak presuniete Firefox na SD kartu, presunie sa tam odteraz aj celý profil.

V súčasnosti už existuje vyše 100 doplnkov pre mobilný Firefox a ich počet ďalej stúpa.

Ďalšie informácie o novinkách vo verzii beta 5 sú dostupné v poznámkach k vydaniu.

Firefox 4.0 Beta 5 pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android alebo Meamo si môžete prevziať z tejto stránky.

Komentáre sú uzavreté.