Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Nové aktualizácie Firefoxu: 3.6.7 a 3.5.11

Firefox - logoMozilla aktualizovala obidve podporované generácie svojho internetového prehliadača. Firefox 3.6 sa dočkal aktualizácie na verziu 3.6.7, Firefox 3.5 na verziu 3.5.11. V oboch prípadoch bolo opravených niekoľko nájdených problémov, vďaka čomu sa opäť zvyšuje bezpečnosť a stabilita prehliadača. Podrobnejšie informácie k novým verziám sú dostupné v poznámkach k vydaniu pre 3.6.7 resp. 3.5.11.

Kde nájdem nové verzie?

Obidve verzie sú dostupné cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus prehliadača, kompletné slovenské inštalačné balíky si môžete prevziať aj na našej stránke.

Verzia 3.5.11:

Verzia 3.6.7:

Ostatné jazykové verzie nájdete na stránke mozilla.com.

1 komentár k príspevku “Nové aktualizácie Firefoxu: 3.6.7 a 3.5.11”

  1. Web Solutions napísal:

    Dostávame zaplatené balík peňazí prísť na to, strategicky, čo sa budovať. Ale skôr, než sme sa prísť na to, potrebujeme vedieť, aké náklady zostavenie bude. Mám veľa miest / chvastá o to prísť taky. Tešíme sa na vás.