Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Nové aktualizácie Thunderbirdu: 3.0.6 a 3.1.1

Thunderbird 3 Mozilla Messaging dnes uvoľnila aktualizácie oboch podporovaných generácií e-mailového klienta Thunderbird. Aktuálna verzie nesú označenia Thunderbird 3.0.6 a Thunderbird 3.1.1 a obsahujú niekoľko zmien a opráv, ktoré zvyšujú stabilitu a bezpečnosť programu. Podrobnejšie informácie k novým verziám sú dostupné v poznámkach k vydaniu pre 3.1.1 resp. 3.0.6.

Kde nájdem nové verzie?

Obidve verzie sú dostupné cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus prehliadača, kompletné slovenské inštalačné balíky si môžete prevziať aj na našej stránke.

Verzia 3.0.6:

Verzia 3.1.1:

Ostatné jazykové verzie nájdete na stránke Mozilla Messaging.

Komentáre sú uzavreté.