Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Mozilla Messaging sprístupnila Thunderbird 3.1

Thunderbird 3 Mozilla Messaging dnes uvoľnila novú generáciu e-mailového klienta Thunderbird. Aktuálna verzia nesie označenie Thunderbird 3.1, je založená na vykresľovacom jadre Gecko 1.9.2, ktoré využíva aj Firefox 3.6, vďaka čomu je zabezpečená vyššia stabilita programu, rýchlejšia odozva používateľského prostredia a takisto zlepšená podpora webových štandardov. Medzi hlavné novinky Thunderbirdu 3.1 ďalej patria nové možnosti vyhľadávania a filtrovania správ, správca uložených súborov, nový sprievodca pri prechode na novú verziu Thunderbirdu, úprav sa dočkal aj sprievodca nastavením poštového účtu. Ďalšie informácie je možné nájsť na domovskej stránke projektu.

Kde nájdem túto verziu?

Kompletné inštalačné balíky Thunderbirdu 3.1 sú dostupné v 46 jazykových mutáciách vrátane slovenskej.

Verzia 3.1:

Ostatné jazykové verzie nájdete na stránke www.mozillamessaging.com.

7 komentárov k príspevku “Mozilla Messaging sprístupnila Thunderbird 3.1”

 1. Mil napísal:

  Mám zakúpený a nainštalovaný Eset Smart Security program. Teraz som nainštaloval Thunderbird 3.1 a vyhlásil mi, že Eset Smart Security je s ním nezlučiteľný a je zakázaný. Takže sa musím vykašľať na Thunderbird 3, pričom Firefox a Thunderbird používam roky. Ako sa mám vrátiť na Thunderbird 2……, ktorému Eset nevadil a znášali sa výborne ?

 2. Miro for Mil napísal:

  Tu sú staršie verzie: http://www.mozilla.sk/download/archiv-thunderbirdu/

 3. mAGIo napísal:

  Stačí sa vrátit na ver. 3.0.5 : http://download.mozilla.org/?product=thunderbird-3.0.5&os=win&lang=sk

 4. marek for mil napísal:

  Ja mám rovnako ESET SMART SECURITY a funguje mi to normálne… asi je hacik niekde inde…

 5. marek for mil napísal:

  Je pravda , ze som neinstaloval rovno 3.1 ale updatol som verziu ktoru som pouzival predtym…. cez “ zistit nove verzie“

 6. janot napísal:

  Instaloval som ho vcera podobne ako ty pocas spusteneho ESETu cez „…zistit nove veryie“ a vsetko o.k.!

 7. ferašek napísal:

  Používam verziu 2.0.0.24, pretože nové /vyššie/ mi v nachádzajúcich sa mailoch urobia chaos, niečo vynechajú, celé množstvo prehádžu. Preto nemôžem uplatniť hoci aj nielen najvyššiu, ale i 3, a ďalšie podverzie. Čo s tým?
  Chcel by som sa opýtať: akú kapacitu mi dáva Thunderbird? Dá sa použiť ako záloha mailov. Teraz používam s azetom, čiže sa maili zachovajú na oboch serveroch. A s druhým účtom by bolo ako? Myslím na prichádzajúce maili.