Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Mozilla Messaging sprístupnila Thunderbird 3.1

Thunderbird 3 Mozilla Messaging dnes uvoľnila novú generáciu e-mailového klienta Thunderbird. Aktuálna verzia nesie označenie Thunderbird 3.1, je založená na vykresľovacom jadre Gecko 1.9.2, ktoré využíva aj Firefox 3.6, vďaka čomu je zabezpečená vyššia stabilita programu, rýchlejšia odozva používateľského prostredia a takisto zlepšená podpora webových štandardov. Medzi hlavné novinky Thunderbirdu 3.1 ďalej patria nové možnosti vyhľadávania a filtrovania správ, správca uložených súborov, nový sprievodca pri prechode na novú verziu Thunderbirdu, úprav sa dočkal aj sprievodca nastavením poštového účtu. Ďalšie informácie je možné nájsť na domovskej stránke projektu.

Kde nájdem túto verziu?

Kompletné inštalačné balíky Thunderbirdu 3.1 sú dostupné v 46 jazykových mutáciách vrátane slovenskej.

Verzia 3.1:

Ostatné jazykové verzie nájdete na stránke www.mozillamessaging.com.

7 komentárov k príspevku “Mozilla Messaging sprístupnila Thunderbird 3.1”

 1. Mil napísal:

  Mám zakúpený a nainštalovaný Eset Smart Security program. Teraz som nainštaloval Thunderbird 3.1 a vyhlásil mi, že Eset Smart Security je s ním nezlučiteľný a je zakázaný. Takže sa musím vykašľať na Thunderbird 3, pričom Firefox a Thunderbird používam roky. Ako sa mám vrátiť na Thunderbird 2……, ktorému Eset nevadil a znášali sa výborne ?

 2. Miro for Mil napísal:

  Tu sú staršie verzie: http://www.mozilla.sk/download/archiv-thunderbirdu/

 3. mAGIo napísal:

  Stačí sa vrátit na ver. 3.0.5 : http://download.mozilla.org/?product=thunderbird-3.0.5&os=win&lang=sk

 4. marek for mil napísal:

  Ja mám rovnako ESET SMART SECURITY a funguje mi to normálne… asi je hacik niekde inde…

 5. marek for mil napísal:

  Je pravda , ze som neinstaloval rovno 3.1 ale updatol som verziu ktoru som pouzival predtym…. cez ” zistit nove verzie”

 6. janot napísal:

  Instaloval som ho vcera podobne ako ty pocas spusteneho ESETu cez “…zistit nove veryie” a vsetko o.k.!

 7. ferašek napísal:

  Používam verziu 2.0.0.24, pretože nové /vyššie/ mi v nachádzajúcich sa mailoch urobia chaos, niečo vynechajú, celé množstvo prehádžu. Preto nemôžem uplatniť hoci aj nielen najvyššiu, ale i 3, a ďalšie podverzie. Čo s tým?
  Chcel by som sa opýtať: akú kapacitu mi dáva Thunderbird? Dá sa použiť ako záloha mailov. Teraz používam s azetom, čiže sa maili zachovajú na oboch serveroch. A s druhým účtom by bolo ako? Myslím na prichádzajúce maili.