Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Firefox 3.6.6 opravuje problém s hrami využívajúcimi Flash

Firefox 3.6 Mozilla Corp. dnes sprístupnila mimoriadnu aktualizáciu poslednej generácie svojho webového prehliadača Firefox. Nová verzia nesie označenie 3.6.6 a jedinou zmenou oproti nedávno vydanej verzii 3.6.4 je modifikácia novej funkcie, ktorá zabraňuje zlyhaniu aplikácie. Úprava spočíva v zvýšení časového limitu, ktorý majú zásuvné moduly bežiace v samostatných procesoch na zaslanie informácie o ich aktivite. Ak prehliadač takúto informáciu neobdrží, vyhodnotí zásuvný modul ako neaktívny a ukončí ho. Pôvodný nižší časový limit spôsoboval problémy v niektorých online hrách využívajúcich Flash. Keďže funkcia oddelených zásuvných modulov bola novinkou Firefoxu 3.6.4, problém sa týka len tejto verzie. Jej používateľom odporúčame aktualizovať.

Bližšie informácie sú dostupné v oficiálnych poznámkach k vydaniu Firefoxu 3.6.6.

Pozn.: ak sa pýtate, prečo po Firefoxe 3.6.4 nasleduje 3.6.6 a chýba medzi nimi verzia 3.6.5, tak vedzte, že táto bola pri klasickom Firefoxe vynechaná z dôvodu, že ju ako základ využije nadchádzajúca verzia mobilného Firefoxu.

Kde nájdem túto verziu?

Nová verzia je dostupná cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus programu (ponuka Pomocník -> Kontrola aktualizácií), kompletné inštalačné si môžete prevziať po kliknutí na nasledujúce odkazy:

Verzia 3.6.6:

Ostatné jazykové mutácie nájdete na špecializovanej stránke na Mozilla.com.

14 komentárov k príspevku “Firefox 3.6.6 opravuje problém s hrami využívajúcimi Flash”

 1. Dávid napísal:

  No neviem ako je to s tými Flash hrami, či to už ide, ale mne to rozhodne pri videách nejde … Často sa mi stáva, že si spustím video a celé to zamrzne … A nedá sa s tým nič robiť, všetko to začalo po aktualizácii a ešte som dnes aktualizoval aj 3.6.6 ale furt to robí …

 2. Deady napísal:

  Ako pisal david, nova verzia ma zjavne problem s videom, zmrzne cela aplikacia a je potrebny restart firefoxu.

 3. Vlado Valaštiak napísal:

  O akých videách sa bavíme? Môžete dať odkaz? Dík. Verziu Firefoxu s oddelenými procesmi používam už niekoľko mesiacov a žiadne zamŕzanie prehliadača sa nekoná. Maximálne spadne zásuvný modul, ale prehliadač beží ďalej.

 4. RoboH napísal:

  Ano, s 3.6.6 mam podobne problemy. napr. http://www.youtube.com/watch?v=k2p7mTpxPAo&feature=fvw

 5. Dávid napísal:

  Ale všetko sa to začalo už od 3.6.4 … Keď som to aktualizoval no a ešte potom teda túto verziu som si aktualizoval 3.6.6 a stále to mrzne … Sem tam po zamrznutí mi opäť odmrzne prehliadač a ide to ďalej. Všetko to mrzne keď pustím video (nie vždy) alebo keď ho chcem posunúť na inú minútu. Je s tým zjavne problém …

 6. Janko napísal:

  RoboH: Skúsil som to video a prehralo sa mi normálne.

 7. jacob napísal:

  aj mne to stale zamrza napise mi ze prestal pracovat plugin center alebo len tak z nicoho nic zamrzne nie vzdy niekedy bezi ale ked ju pouzivam dlhsie alebo mam spustenych viac kariet napr. youtube a pritom v dalsej karte vyhladavam nieco na internete po 2 alebo 3 videu co si popri prezerani pustim na internete zamrzne… doteraz som nemal ziaden problem ale zamrzanie firefoxu kazdu chvilku ide pekne na nervy a este neustale restartovanie prehliadaca…

 8. Dávid napísal:

  Janko: Nie vždy to pri každom videu spraví … Treba si bár aké furt púšťať a spraví to aj tebe …

 9. Martin napísal:

  tiež mám ten problém, pri verzii 3.6.4 všetko bolo OK, ale potom vyšla 3.6.6, ktorá vraj opravuje problémy s flashom, ale mne práveže vtedy začali problémy s videami atď. inak už mozilla vypustila prvú betu firefoxu 4:))

 10. MaofKO napísal:

  nie nevypustila, je to len zmena v číslovaní 🙂
  http://www.mozilla.cz/zpravicky/novinarska-kachna-firefox-4-0-beta-1-pry-vysel/

 11. Dusan napísal:

  Tiež som mal uvedené problémy a pomalé načítavanie.Vrátil som sa na 3.6.3 a ide všetko. Počkám na opravu 3.6.6

 12. Dávid napísal:

  Aj ja som to tak zatiaľ spravil 😉 …

 13. Juraj napísal:

  Skúšam a skúšam a stále my to ide normálne. Nechápem vždy tu čítam aké má kto chyby ale ja som Firefoxom nikdy žiadne problémy nemal ani nemám funguje mi ako má.

 14. michalko napísal:

  Nainštalujte túto verziu. http://download.mozilla.org/?product=firefox-3.6.7build1&os=win&lang=sk
  Mne to opravilo problém s videami.