Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Bezpečnostná aktualizácia Firefoxu na verziu 3.6.2

Firefox 3.6 beta Mozilla Corp. dnes sprístupnila bezpečnostnú aktualizáciu poslednej generácie svojho webového prehliadača Firefox. Nová verzia nesie označenie 3.6.2 a opravuje nájdený problém v implementácii podpory formátu webových písiem WOFF, ktorý bolo možné za istých okolností zneužiť na spustenie vzdialeného kódu. Používateľom Firefoxu 3.6 preto odporúčame čo najskôr aktualizovať. Chyba sa neobjavuje vo Firefoxe 3.5. Okrem bolo vo verzi 3.6.2 vykonaných ďalších viac ako 100 zmien s cieľom zvýšiť stabilitu a bezpečnosť programu.

Podrobnejšie informácie o novej verzii sa dočítate v oficiálnych poznámkach k vydaniu Firefoxu.

Kde nájdem túto verziu?

Nová verzia je dostupná cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus programu (ponuka Pomocník -> Kontrola aktualizácií), kompletné inštalačné si môžete prevziať po kliknutí na nasledujúce odkazy:

Verzia 3.6.2:

Ostatné jazykové mutácie nájdete na špecializovanej stránke na Mozilla.com.

5 komentárov k príspevku “Bezpečnostná aktualizácia Firefoxu na verziu 3.6.2”

 1. Vrbovský Jozef napísal:

  Ja som si túto verziu stiahol, lenže na paneli nástrojov mi zmizli záložky a ďaľšie nástroje. Tak – o čom je reč.

 2. nieco tu smrdu napísal:

  Mne je jedno aku mam verziu mne stale po zapnuti pocitaca startuje tato blba liska 10 sekund!Neuveritelnych 10 sekund…A pocas akcie na pc ked si zaumienim ist na net tak start trva 4 sekundy.

 3. Robo Duba napísal:

  Je to krok späť. Jediný doplnok Auto copy, ktorý za niečo stál, je nefunkčný.Bezpečnosť Firefoxu na úkor funkčnosti. Bohužiaľ, „vývojom“ sa dostava na úroveň IE.

 4. Vlado Valaštiak napísal:

  Keď máte individuálny problém s Firefoxom a chcete ho riešiť, napíšte do fóra forum.mozilla.sk. Ďakujem.

 5. erika foltinova napísal:

  dakujem za radu