Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Bezpečnostná aktualizácia Firefoxu na verziu 3.6.2

Firefox 3.6 beta Mozilla Corp. dnes sprístupnila bezpečnostnú aktualizáciu poslednej generácie svojho webového prehliadača Firefox. Nová verzia nesie označenie 3.6.2 a opravuje nájdený problém v implementácii podpory formátu webových písiem WOFF, ktorý bolo možné za istých okolností zneužiť na spustenie vzdialeného kódu. Používateľom Firefoxu 3.6 preto odporúčame čo najskôr aktualizovať. Chyba sa neobjavuje vo Firefoxe 3.5. Okrem bolo vo verzi 3.6.2 vykonaných ďalších viac ako 100 zmien s cieľom zvýšiť stabilitu a bezpečnosť programu.

Podrobnejšie informácie o novej verzii sa dočítate v oficiálnych poznámkach k vydaniu Firefoxu.

Kde nájdem túto verziu?

Nová verzia je dostupná cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus programu (ponuka Pomocník -> Kontrola aktualizácií), kompletné inštalačné si môžete prevziať po kliknutí na nasledujúce odkazy:

Verzia 3.6.2:

Ostatné jazykové mutácie nájdete na špecializovanej stránke na Mozilla.com.

5 komentárov k príspevku “Bezpečnostná aktualizácia Firefoxu na verziu 3.6.2”

 1. Vrbovský Jozef napísal:

  Ja som si túto verziu stiahol, lenže na paneli nástrojov mi zmizli záložky a ďaľšie nástroje. Tak – o čom je reč.

 2. nieco tu smrdu napísal:

  Mne je jedno aku mam verziu mne stale po zapnuti pocitaca startuje tato blba liska 10 sekund!Neuveritelnych 10 sekund…A pocas akcie na pc ked si zaumienim ist na net tak start trva 4 sekundy.

 3. Robo Duba napísal:

  Je to krok späť. Jediný doplnok Auto copy, ktorý za niečo stál, je nefunkčný.Bezpečnosť Firefoxu na úkor funkčnosti. Bohužiaľ, “vývojom” sa dostava na úroveň IE.

 4. Vlado Valaštiak napísal:

  Keď máte individuálny problém s Firefoxom a chcete ho riešiť, napíšte do fóra forum.mozilla.sk. Ďakujem.

 5. erika foltinova napísal:

  dakujem za radu