Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Mozilla Developer Preview (Gecko 1.9.3a1)

Mozilla sprístupnila testovaciu verziu Firefoxu, ktorá obsahuje vykresľovacie jadro Gecko 1.9.3. Ide o jadro, na ktorom bude založená nadchádzajúca veľká aktualizácia Firefoxu, predbežne nesúca označenie Firefox 4.0. Doterajšie novinky sa týkajú najmä podpory nových štandardov a vylepšení pre webových vývojárov, spomeňme napr. CSS transitions, SMIL, WebGL, nové metódy DOM či vylepšená podpora HTML5. Developer Preview obsahuje aj podporu pre spúšťanie zásuvných modulov v oddelených procesoch, predvolene je však táto funkcia kvôli problémom so stabilitou programu vypnutá. Viac informácií a odkazy na prevzatie je možné nájsť v článku webu Mozilla Developer Center.

1 komentár k príspevku “Mozilla Developer Preview (Gecko 1.9.3a1)”

  1. michal napísal:

    Testujem. ACID 3 je stále na 94. Rýchlostné zmeny úplne žiadne. Bugy ktoré som spozoroval na 3.6 sú tu stále.