Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Mozilla Developer Preview (Gecko 1.9.3a1)

Mozilla sprístupnila testovaciu verziu Firefoxu, ktorá obsahuje vykresľovacie jadro Gecko 1.9.3. Ide o jadro, na ktorom bude založená nadchádzajúca veľká aktualizácia Firefoxu, predbežne nesúca označenie Firefox 4.0. Doterajšie novinky sa týkajú najmä podpory nových štandardov a vylepšení pre webových vývojárov, spomeňme napr. CSS transitions, SMIL, WebGL, nové metódy DOM či vylepšená podpora HTML5. Developer Preview obsahuje aj podporu pre spúšťanie zásuvných modulov v oddelených procesoch, predvolene je však táto funkcia kvôli problémom so stabilitou programu vypnutá. Viac informácií a odkazy na prevzatie je možné nájsť v článku webu Mozilla Developer Center.

1 komentár k príspevku “Mozilla Developer Preview (Gecko 1.9.3a1)”

  1. michal napísal:

    Testujem. ACID 3 je stále na 94. Rýchlostné zmeny úplne žiadne. Bugy ktoré som spozoroval na 3.6 sú tu stále.