Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

SeaMonkey 2.0.3

SeaMonkey 2 Vývojári balíka internetových aplikácií SeaMonkey sprístupnili aktualizáciu aktuálnej generácie balíka na verziu 2.0.3. Nová verzia obsahuje opravy niekoľkých nájdených bezpečnostných chýb ako aj opravy zamerané na zvýšenie stability programu. Okrem toho opravuje problém s odosielaním e-mailových správ cez servery SMTP, obsahuje viaceré úpravy jazykových balíkov či opravuje v niektorých prípadoch nefunkčné kopírovanie textu v systéme Windows. Kompletný zoznam zmien nájdete v oficiálnych poznámkach k vydaniu.

Kde nájdem verziu 2.0.3?

Kompletné inštalačné programy sú oficiálne dostupné v 22 jazykových mutáciách vrátane slovenskej.

Verzia 2.0.3:

Komentáre sú uzavreté.