Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Kalendárové rozšírenie Lightning vo verzii 1.0 beta 1

Logo LightningPo takmer 16 mesiacoch od vydania poslednej verzie elektronického kalendára Lightning bola dnes sprístupnená jeho nová verzia pod označením 1.0 beta 1. V tejto verzii sa vývojári zamerali najmä na zaistenie kompatibility doplnku s Thunderbirdom 3, podporu SeaMonkey 2.0, zobrazovanie kalendára na kartách, zlepšenie podpory pre CalDAV, možnosť pridania viacerých upozornení na jednu udalosť, zvýšenie odozvy a stability rozšírenia či pridanie nových lokalizácií. Viac informácií je možné nájsť v oficiálnych Poznámkach k vydaniu.


Samostatná kalendárová aplikácia Sunbird sa zatiaľ svojej verzie 1.0 beta 1 nedočkala.

Kde nájdem nové verzie?

Nová verzia je dostupná cez aktualizačný mechanizmus Thunderbirdu, rozšírenie je možné prevziať na serveri Mozilla Add-ons alebo pomocou odkazov umiestnených nižšie.

Verzia 1.0 beta 1:

3 komentáre k príspevku “Kalendárové rozšírenie Lightning vo verzii 1.0 beta 1”

 1. gidy napísal:

  Ako sa importuje kalendar vo formate ics do lightningu resp. do thunderbirdu 3 ?

 2. marecekk86 napísal:

  Ahojte, neodporúčam toto rozšírenie … Po jeho inštalácií som mal problém s niekt. položkami. TB3 ich nechcelo korektne zobrazovať a nešla mi ani apl. gdata-provider.xpi

  Skúsil som to s týmto (síce EN prostredie, ale funkčné) :

  http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/calendar/lightning/nightly/latest-comm-1.9.1/win32-xpi/

 3. Sajdak napísal:

  Ja som zatiaľ spokojný…