Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Kalendárové rozšírenie Lightning vo verzii 1.0 beta 1

Logo LightningPo takmer 16 mesiacoch od vydania poslednej verzie elektronického kalendára Lightning bola dnes sprístupnená jeho nová verzia pod označením 1.0 beta 1. V tejto verzii sa vývojári zamerali najmä na zaistenie kompatibility doplnku s Thunderbirdom 3, podporu SeaMonkey 2.0, zobrazovanie kalendára na kartách, zlepšenie podpory pre CalDAV, možnosť pridania viacerých upozornení na jednu udalosť, zvýšenie odozvy a stability rozšírenia či pridanie nových lokalizácií. Viac informácií je možné nájsť v oficiálnych Poznámkach k vydaniu.


Samostatná kalendárová aplikácia Sunbird sa zatiaľ svojej verzie 1.0 beta 1 nedočkala.

Kde nájdem nové verzie?

Nová verzia je dostupná cez aktualizačný mechanizmus Thunderbirdu, rozšírenie je možné prevziať na serveri Mozilla Add-ons alebo pomocou odkazov umiestnených nižšie.

Verzia 1.0 beta 1:

3 komentáre k príspevku “Kalendárové rozšírenie Lightning vo verzii 1.0 beta 1”

 1. gidy napísal:

  Ako sa importuje kalendar vo formate ics do lightningu resp. do thunderbirdu 3 ?

 2. marecekk86 napísal:

  Ahojte, neodporúčam toto rozšírenie … Po jeho inštalácií som mal problém s niekt. položkami. TB3 ich nechcelo korektne zobrazovať a nešla mi ani apl. gdata-provider.xpi

  Skúsil som to s týmto (síce EN prostredie, ale funkčné) :

  http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/calendar/lightning/nightly/latest-comm-1.9.1/win32-xpi/

 3. Sajdak napísal:

  Ja som zatiaľ spokojný…