Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

SeaMonkey 2.0.2

SeaMonkey 2 Po aktualizácii Firefoxu sprístupnili novú verziu svojho produktu aj vývojári balíka internetových aplikácií SeaMonkey. Nová verzia nesie označenie SeaMonkey 2.0.2 a obsahuje rovnaké opravy zamerané na zlepšenie stability programu ako Firefox 3.5.7. Okrem toho opravuje problém so zamŕzaním aplikácie pri zadávaní e-mailovej adresy v okne Písanie správy v integrovanom e-mailovom klientovi. Kompletný zoznam zmien nájdete v oficiálnych poznámkach k vydaniu.

Kde nájdem verziu 2.0.2?

Kompletné inštalačné programy sú oficiálne dostupné v 20 jazykových mutáciách vrátane slovenskej.

Verzia 2.0.2:

Komentáre sú uzavreté.