Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Nové aktualizácie Firefoxu: 3.5.7 a 3.0.17

Firefox - logoMozilla dnes aktualizovala obidve podporované generácie svojho internetového prehliadača. Firefox 3 sa dočkal aktualizácie na verziu 3.0.17, Firefoxu 3.5 na verziu 3.5.7. Dôvodom vydania nových verzií je opravu chyby, ktorá spôsobovala zlyhanie aplikácie a úprava spôsobu prezentácie dostupnosti novej aktualizácie používateľom programu. Podrobnejšie informácie sú dostupné v poznámkach k vydaniu verzie 3.5.7 resp. 3.0.17.

Kde nájdem nové verzie?

Obidve verzie sú dostupné cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus prehliadača, kompletné slovenské inštalačné balíky si môžete prevziať aj na našej stránke.

Verzia 3.0.17:

Verzia 3.5.7:

Ostatné jazykové verzie nájdete na stránke mozilla.com.

4 komentáre k príspevku “Nové aktualizácie Firefoxu: 3.5.7 a 3.0.17”

 1. miso1999 napísal:

  Vyšiel Firefox 3.6 RC1.

 2. artur napísal:

  Ked som si dal tu novu verziu zacala sa mi mozila nezatvarat ja osm ju zavral a ona bezala a treba ju zatvarat v prikazovom riadku cim to moze byt? Dakujem za odpoved Artur

 3. Daniela napísal:

  Mám windows7 a nemôžem si stiahnuť Modzillu, je nekompatibilná, kedy sa to dá do priadku a bude fungovať a s týmto programom???

 4. Vlado Valaštiak napísal:

  Firefox funguje vo Windows 7 korektne. Konkrétny problém odporúčam popísať vo fóre na adrese forum.mozilla.sk