Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Nové aktualizácie Firefoxu: 3.5.7 a 3.0.17

Firefox - logoMozilla dnes aktualizovala obidve podporované generácie svojho internetového prehliadača. Firefox 3 sa dočkal aktualizácie na verziu 3.0.17, Firefoxu 3.5 na verziu 3.5.7. Dôvodom vydania nových verzií je opravu chyby, ktorá spôsobovala zlyhanie aplikácie a úprava spôsobu prezentácie dostupnosti novej aktualizácie používateľom programu. Podrobnejšie informácie sú dostupné v poznámkach k vydaniu verzie 3.5.7 resp. 3.0.17.

Kde nájdem nové verzie?

Obidve verzie sú dostupné cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus prehliadača, kompletné slovenské inštalačné balíky si môžete prevziať aj na našej stránke.

Verzia 3.0.17:

Verzia 3.5.7:

Ostatné jazykové verzie nájdete na stránke mozilla.com.

4 komentáre k príspevku “Nové aktualizácie Firefoxu: 3.5.7 a 3.0.17”

 1. miso1999 napísal:

  Vyšiel Firefox 3.6 RC1.

 2. artur napísal:

  Ked som si dal tu novu verziu zacala sa mi mozila nezatvarat ja osm ju zavral a ona bezala a treba ju zatvarat v prikazovom riadku cim to moze byt? Dakujem za odpoved Artur

 3. Daniela napísal:

  Mám windows7 a nemôžem si stiahnuť Modzillu, je nekompatibilná, kedy sa to dá do priadku a bude fungovať a s týmto programom???

 4. Vlado Valaštiak napísal:

  Firefox funguje vo Windows 7 korektne. Konkrétny problém odporúčam popísať vo fóre na adrese forum.mozilla.sk