Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Mozilla Firefox 3.6 RC1 (aktualizované)

Firefox 3.6 beta Mozilla sprístupnila prvého kandidáta na vydanie novej generácie prehliadača Firefox, ktorý nesie označenie 3.6 RC1. Po niekoľkých testovacích verziách beta ide o ďalší krok k vydaniu finálnej verzie 3.6. Oproti poslednej verzii beta obsahuje zostava RC1 viac ako 70 zmien a opráv. Veľká väčšina opráv sa zameriava na zlepšenie stability prehliadača, jeho výkonu a takisto zrýchlenie štartu programu.

Viac informácii o tejto verzii nájdete v Mozilla Developer Center.

Ak sa pri testovaní zostavy RC1 nenájdu žiadne závažnejšie problémy, bude táto v najbližšom čase prehlásená za finálnu zostavu Firefoxu 3.6. V opačnom prípadne sa dočkáme druhého kandidáta na vydanie.

Aktualizácia 18.01.: kvôli nájdenému problému v linuxovej verzii bola dnes sprístupnená zostava RC2. Ak všetko pôjde podľa plánu, finálna verzia 3.6 bude sprístupnená v priebehu nadchádzajúceho týždňa.

Kde nájdem túto verziu?

Kompletné inštalačné programy sú dostupné vo  viac ako 70 jazykových mutáciách vrátane slovenskej. Prevziať si ich môžete na špecializovanej stránke na Mozilla.com alebo po kliknutí na nasledujúce odkazy:

Verzia 3.6 RC2:

Používatelia niektorej z predchádzajúcich testovacích verzií môžu aktualizovať aj cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus prehliadača.

Komentáre sú uzavreté.