Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Mozilla Firefox 3.6 RC1 (aktualizované)

Firefox 3.6 beta Mozilla sprístupnila prvého kandidáta na vydanie novej generácie prehliadača Firefox, ktorý nesie označenie 3.6 RC1. Po niekoľkých testovacích verziách beta ide o ďalší krok k vydaniu finálnej verzie 3.6. Oproti poslednej verzii beta obsahuje zostava RC1 viac ako 70 zmien a opráv. Veľká väčšina opráv sa zameriava na zlepšenie stability prehliadača, jeho výkonu a takisto zrýchlenie štartu programu.

Viac informácii o tejto verzii nájdete v Mozilla Developer Center.

Ak sa pri testovaní zostavy RC1 nenájdu žiadne závažnejšie problémy, bude táto v najbližšom čase prehlásená za finálnu zostavu Firefoxu 3.6. V opačnom prípadne sa dočkáme druhého kandidáta na vydanie.

Aktualizácia 18.01.: kvôli nájdenému problému v linuxovej verzii bola dnes sprístupnená zostava RC2. Ak všetko pôjde podľa plánu, finálna verzia 3.6 bude sprístupnená v priebehu nadchádzajúceho týždňa.

Kde nájdem túto verziu?

Kompletné inštalačné programy sú dostupné vo  viac ako 70 jazykových mutáciách vrátane slovenskej. Prevziať si ich môžete na špecializovanej stránke na Mozilla.com alebo po kliknutí na nasledujúce odkazy:

Verzia 3.6 RC2:

Používatelia niektorej z predchádzajúcich testovacích verzií môžu aktualizovať aj cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus prehliadača.

Komentáre sú uzavreté.