Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Dostupný Mozilla Thunderbird 3.0.1

Thunderbird 3 Mozilla Messaging dnes uvoľnila aktualizáciu novej generácie e-mailového klienta Thunderbird 3. Aktuálna verzia nesie označenie Thunderbird 3.0.1 a obsahuje viac ako 100 zmien a opráv, ktoré zvyšujú najmä stabilitu programu a opravujú najzávažnejšie nedostatky nájdené po sprístupnení finálnej verzie Thunderbirdu 3 v decembri minulého roka. Kompletný zoznam zmien nájdete v oficiálnych poznámkach k vydaniu (zatiaľ len v angličtine).

Kde nájdem túto verziu?

Verziu 3.0.1 je možné nainštalovať cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus programu, kompletné inštalačné balíky sú dostupné v 49 jazykových mutáciách vrátane slovenskej.

Verzia 3.0.1:

Ostatné jazykové verzie nájdete na stránke www.mozillamessaging.com.

5 komentárov k príspevku “Dostupný Mozilla Thunderbird 3.0.1”

 1. marecekk86 napísal:

  Ahojte, chcel by som sa spýtať TB 3.0.1 podporuje rozšírenia ako Lightning 1.0 beta 1 a apl. gdata-provider ?

 2. Vlado Valaštiak napísal:

  Zle sa pýtaš 😉 Otázka znie, či rozšírenia Lightning 1.0b1 a gdata-provider 0.6b1 sú kompatibilné s touto verziou Thunderbirdu a nie naopak. Odpoveď znie: áno, sú. Ich najnovšie verzie nájdeš na addons.mozilla.org

 3. marecekk86 napísal:

  Ahoj,

  ďakujem , už som to rozchodil 🙂

 4. pkkg napísal:

  jhjáuzíi

  äp

 5. Peter2 napísal:

  Zdravim, to indexovanie v novej verzii hrozne spomaluje, hlavne ak mate starsi CPU. Da sa to niekde vypnut ? Dik, Peter