Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Mozilla aktualizovala Firefox na verziu 3.5.5

Firefox 3.5.5 Mozilla Corp. dnes sprístupnila mimoriadnu aktualizáciu svojho internetového prehliadača Firefox 3.5 na verziu 3.5.5. Nová verzia opravuje niekoľko nedávno objavených problémov, ktoré spôsobovali nestabilitu prehliadača. Všetkým používateľom odporúčame aktualizovať.

Zoznam opravených chýb je možné nájsť v oficiálnych poznámkach k vydaniu.

Kde nájdem nové verzie?

Aktualizácia je už dostupná cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus programu, kompletné inštalačné balíky si môžete prevziať ako vždy aj na našej stránke.

Verzia 3.5.5:

5 komentárov k príspevku “Mozilla aktualizovala Firefox na verziu 3.5.5”

 1. Robert napísal:

  Windows Vista

 2. Kusi napísal:

  no ja som našťastie uź na Firefoxe 3.6, ale začínam prechádzať na Chrome. Žiaľ, FireFox začína byť ako Opera, moc ťažkopádny.

 3. Kamil napísal:

  Firefox zacina byt tazkopadny? Mne sa zda, ze jeho rozhranie je tazkopadne uz od zaciatku a az teraz je to o nieco lepsie. Zial, Opera, napriek mnozstva funkcii mala reakcie a rozhranie rychlejsie.

 4. Juraj napísal:

  Zaujímave že komentáre píšu najviac ľudia čo nemajú radi Firefox.
  Také komentáre si môžete nechať akurát pre seba.
  A ak ma niekto nejaký problém tak mu asi najlepšie pomôžu na fóre.
  Pritom ak ospravedlníme pár chybičiek je to jeden z najlepších internetových
  prehliadačov.

 5. Fero the Bo$$ napísal:

  Mozilla Firefox je najlespia… chrome, opera, explorer, su oproty mozille iba zaciatocnycke programy… mozilla firefox rulez