Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Mozilla aktualizovala Firefox na verziu 3.0.7

Firefox Mozilla dnes sprístupnila pravidelnú minoritnú aktualizáciu internetového prehliadača Firefox na verziu 3.0.7, ktorá opravuje niekoľko bezpečnostných chýb. Okrem toho sa opäť zapracovalo na stabilite programu, opravená bola aj chyba, ktorá spôsobovala, že niektorí používatelia nemohli pristupovať k uloženým súborom cookies. Pridaných bolo takisto niekoľko nových oficiálnych lokalizácií. Podrobnosti o tejto aktualizácii ako aj zoznam opravených chýb nájdete v oficiálnych poznámkach k vydaniu.

Aktualizácia je dostupná cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus programu, kompletné inštalačné balíky si môžete prevziať aj na našej stránke.

Verzia 3.0.7:

2 komentáre k príspevku “Mozilla aktualizovala Firefox na verziu 3.0.7”

 1. Lukáč napísal:

  Neviem či túto otázku adresujem správne, ale po upgrade Firefoxu na 3.0.7, mi pri spustení okamžite nabieha na: http://sk.www.mozilla.com/sk/firefox/3.0.7/whatsnew/
  a to aj po nastavení spustenia s prázdnou stránkou.
  To je dajaké nové otravné vylepšenie Firefox-a, alebo sa to dá odstrániť.
  Ďakujem

 2. Ondrej napísal:

  ked mi aktualizovalo firefox na 3.0.7 tak sa mi obcas stane, ze pri viacerych strankach natiahnutych mi zrazu spadne firefox a napise, ze sa stala chyba. uz mi to urobilo aspon 6x. preco sa to deje ?