Aktuálne verzie
pre Windows

Kanály RSS

Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Mozilla aktualizovala Firefox na verziu 3.0.7

Firefox Mozilla dnes sprístupnila pravidelnú minoritnú aktualizáciu internetového prehliadača Firefox na verziu 3.0.7, ktorá opravuje niekoľko bezpečnostných chýb. Okrem toho sa opäť zapracovalo na stabilite programu, opravená bola aj chyba, ktorá spôsobovala, že niektorí používatelia nemohli pristupovať k uloženým súborom cookies. Pridaných bolo takisto niekoľko nových oficiálnych lokalizácií. Podrobnosti o tejto aktualizácii ako aj zoznam opravených chýb nájdete v oficiálnych poznámkach k vydaniu.

Aktualizácia je dostupná cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus programu, kompletné inštalačné balíky si môžete prevziať aj na našej stránke.

Verzia 3.0.7:

2 komentáre k príspevku “Mozilla aktualizovala Firefox na verziu 3.0.7”

 1. Lukáč napísal:

  Neviem či túto otázku adresujem správne, ale po upgrade Firefoxu na 3.0.7, mi pri spustení okamžite nabieha na: http://sk.www.mozilla.com/sk/firefox/3.0.7/whatsnew/
  a to aj po nastavení spustenia s prázdnou stránkou.
  To je dajaké nové otravné vylepšenie Firefox-a, alebo sa to dá odstrániť.
  Ďakujem

 2. Ondrej napísal:

  ked mi aktualizovalo firefox na 3.0.7 tak sa mi obcas stane, ze pri viacerych strankach natiahnutych mi zrazu spadne firefox a napise, ze sa stala chyba. uz mi to urobilo aspon 6x. preco sa to deje ?

Komentáre sú uzavreté.