Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Mozilla aktualizovala Firefox na verziu 3.0.7

Firefox Mozilla dnes sprístupnila pravidelnú minoritnú aktualizáciu internetového prehliadača Firefox na verziu 3.0.7, ktorá opravuje niekoľko bezpečnostných chýb. Okrem toho sa opäť zapracovalo na stabilite programu, opravená bola aj chyba, ktorá spôsobovala, že niektorí používatelia nemohli pristupovať k uloženým súborom cookies. Pridaných bolo takisto niekoľko nových oficiálnych lokalizácií. Podrobnosti o tejto aktualizácii ako aj zoznam opravených chýb nájdete v oficiálnych poznámkach k vydaniu.

Aktualizácia je dostupná cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus programu, kompletné inštalačné balíky si môžete prevziať aj na našej stránke.

Verzia 3.0.7:

2 komentáre k príspevku “Mozilla aktualizovala Firefox na verziu 3.0.7”

 1. Lukáč napísal:

  Neviem či túto otázku adresujem správne, ale po upgrade Firefoxu na 3.0.7, mi pri spustení okamžite nabieha na: http://sk.www.mozilla.com/sk/firefox/3.0.7/whatsnew/
  a to aj po nastavení spustenia s prázdnou stránkou.
  To je dajaké nové otravné vylepšenie Firefox-a, alebo sa to dá odstrániť.
  Ďakujem

 2. Ondrej napísal:

  ked mi aktualizovalo firefox na 3.0.7 tak sa mi obcas stane, ze pri viacerych strankach natiahnutych mi zrazu spadne firefox a napise, ze sa stala chyba. uz mi to urobilo aspon 6x. preco sa to deje ?