Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Flock 2.0.3 už aj v lokalizovanej verzii

Flock - logoVývojári spoločenského prehliadača Flock včera uvoľnili lokalizované verzie novej generácie tohto prehliadača. Aktuálna verzia 2.0.3 je tak dostupná v 13 jazykoch, medzi ktorými nechýba ani slovenčina. Táto generácia Flocku je založená na Firefoxe 3, ktorý je obohatený najmä o funkcie integrujúce rôzne komunitné webové služby priamo do prehliadača. Medzi aktuálne podporované služby patria MySpace, Facebook, Digg, Flickr, AOL Webmail, Yahoo! Mail, Gmail, YouTube či Twitter. Zoznam zmien je možné nájsť v poznámkach k vydaniu. Flock 2.0.3 si môžete v slovenskej verzii prevziať na našej produktovej stránke.

Komentáre sú uzavreté.