Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Flock 2.0.3 už aj v lokalizovanej verzii

Flock - logoVývojári spoločenského prehliadača Flock včera uvoľnili lokalizované verzie novej generácie tohto prehliadača. Aktuálna verzia 2.0.3 je tak dostupná v 13 jazykoch, medzi ktorými nechýba ani slovenčina. Táto generácia Flocku je založená na Firefoxe 3, ktorý je obohatený najmä o funkcie integrujúce rôzne komunitné webové služby priamo do prehliadača. Medzi aktuálne podporované služby patria MySpace, Facebook, Digg, Flickr, AOL Webmail, Yahoo! Mail, Gmail, YouTube či Twitter. Zoznam zmien je možné nájsť v poznámkach k vydaniu. Flock 2.0.3 si môžete v slovenskej verzii prevziať na našej produktovej stránke.

Komentáre sú uzavreté.