Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Firefox 3 aktualizovaný na verziu 3.0.6

Firefox Mozilla dnes sprístupnila pravidelnú minoritnú aktualizáciu internetového prehliadača Firefox na verziu 3.0.6. Nová verzia opravuje celkom šesť bezpečnostných chýb, z nich je jedna označená ako kritická. Okrem toho sa opäť zapracovalo na stabilite programu a zlepšení vykresľovania stránok. Podrobnosti o tejto aktualizácii ako aj zoznam opravených chýb nájdete v oficiálnych poznámkach k vydaniu.

Aktualizácia je dostupná cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus programu, kompletné inštalačné balíky si môžete prevziať aj na našej stránke.

Verzia 3.0.6:

19 komentárov k príspevku “Firefox 3 aktualizovaný na verziu 3.0.6”

 1. mark napísal:

  Dnes sa mi zaktualizoval firefox a ako tak sledujem tak je to katastrofa,niektore stranky naktorých je obrázok tak su nekompletné a prekrývaju sa mi s písmenami,poradte čo by som mal urobit aby to fungovalo ako predtým

 2. Rastislav Klincko napísal:

  nechaj si staru verziu.

 3. Julo65244365214324 napísal:

  „Aktualizácia nemohla byť nainštalovaná. Uistite sa, či v počítači nie sú spustené žiadne kópie aplikácie Firefox, potom reštartujte Firefox a skúste to znova.“

  Toto mi vyhodí a firefox tým pádom nejde vôbec spustiť.

 4. Vlado Valaštiak napísal:

  Julo: ak nepomôže reštart počítača, odporúčam z http://www.mozilla.sk/download/ prevziať kompletný inštalačný balík a nainštalovať.

 5. Ľubomír napísal:

  Možno autori stránok nedodržali validitu kódov, preto sa vám niektoré stránky rozpadnú, alebo sú stavané čisto pre IE ten inak preratáva pozície ja nemám s verziou 3.0.6 problém, stránky na ktorých surfujem sú v poriadku. Firefox považujem za najlepší prehliadač. 🙂

 6. miso napísal:

  ja som s 3.0.6 nemal žiadne problemi

 7. tomas napísal:

  Mam dost velke problemy s novyym firefoxom na 3.05 to slo v pohode ale teraz ked je niekde obrazok a je pod nim napriklad napisane ze kliknutim sa zvetsi ak nanho kliknem nic sa nestane musim ho otvarat koleckom na novej karte a krizikom sa mi firefox na plochce zavrie no v spravcovi stale bezi.

 8. miso napísal:

  je to problem firewalla a antivira a keby si sa pozrel na forum tak tam to je

 9. miso napísal:

  neviete kde trci firefox 3.1 beta 3?

 10. Vlado Valaštiak napísal:

  Nikde netrci, pracuje sa na nom.

 11. Kremen napísal:

  Fx 3.0.6. sa zasekáva ….

 12. miso napísal:

  Mne sa nezasekáva.

 13. Janko napísal:

  Mne sa verzia 3.0.6 zasekáva, keď použijem rozšírenie Cache status. Keď ho zakážem, je všetko v poriadku.

 14. kuki napísal:

  Aj mne sa verzia 3.0.6 zasekáva strašne pomaly načítava stránky vrátil som sa

  Firefox/2.0.0.20 všetko šlape v pohode nechápem všetky nové prechody na novšie verzie predpoklad novej verzie je zlepšenie pre užívatelov a nie k sposobavaniu komplikácii

 15. Vlado Valaštiak napísal:

  Prípadné zasekávanie si v 99% zapríčiní používateľ sám, väčšinou niektorým rozšírením.

 16. miso napísal:

  Alebo používaným 5 ročného počítača. 😀

 17. miso napísal:

  Kedy vyjde FF 3.1 beta 3? Už majú riadne meškanie.

 18. krystynakubis napísal:

  co ste porobili zo zoznamom.sk ,dobre sa nam z nim pracovalo,ale co je dobr vždy nekto vylepšuje,napravte to.z pozdravom kika.

 19. Radbysomvedel napísal:

  Nevie niekto prečo mi v Googli pri zadaní písmenka na vyhľadávanie neukaže koľko je možnosti?