Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Poznáme výhercu súťaže “momentka roka”

Flock - logoSú to presne tri mesiace, kedy sme pre návštevníkov našich stránok odštartovali súťaž s podnázvom “momentka roka”, úlohou ktorej bolo zhromaždiť na našom portáli väčšie množstvo zábavných fotografií s tématikou Mozilla produktov. Do súťaže sa nám zapojilo veľa šikovných fotografov či grafikov, no bohužiaľ takmer žiadny nevystihol pointu tejto súťaže a fotografie do súťažného hlasovania nemohli byť zaradené. Nakoniec sa vo finále ocitli len štyri fotografie. Hlasovanie prebiehalo na našom fóre a k súťažným fotografiám sa nakoniec vyjadrilo celkovo 59 registrovaných používateľov. Víťaznou fotografiou sa stal obrázok s podnázvom “Ford Thunderbird 1958” s celkovým počtom hlasov 30, ktorý nám zaslal Michal Mečár z Komárna. Na druhom mieste skončil obrázok s názvom “Panda červená” ktorý získal 25 hlasov, na treťom mieste s celkovým počtom hlasov 3 skončil obrázok “Niekto je za tebou” a na poslednom mieste s jedným hlasom sa umiestnil “Ohnivý scooter”. Výhercu sme už kontaktovali a jeho cena je pripravená na odoslanie. Týmto chceme ešte raz poďakovať všetkým čo sa do súťaže zapojili, a výhercovi srdečne ešte raz gratulujeme.

Fotografie, ktoré boli doteraz zaslané na našu adresu, si môžete prezrieť na našej partnerskej stránke. Tu máte možnosť sa k jednotlivým výtvorom aj osobne vyjadriť.

Výherná fotografia:
vitazna fotka

Komentáre sú uzavreté.