Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Poznáme výhercu súťaže „momentka roka“

Flock - logoSú to presne tri mesiace, kedy sme pre návštevníkov našich stránok odštartovali súťaž s podnázvom „momentka roka“, úlohou ktorej bolo zhromaždiť na našom portáli väčšie množstvo zábavných fotografií s tématikou Mozilla produktov. Do súťaže sa nám zapojilo veľa šikovných fotografov či grafikov, no bohužiaľ takmer žiadny nevystihol pointu tejto súťaže a fotografie do súťažného hlasovania nemohli byť zaradené. Nakoniec sa vo finále ocitli len štyri fotografie. Hlasovanie prebiehalo na našom fóre a k súťažným fotografiám sa nakoniec vyjadrilo celkovo 59 registrovaných používateľov. Víťaznou fotografiou sa stal obrázok s podnázvom „Ford Thunderbird 1958“ s celkovým počtom hlasov 30, ktorý nám zaslal Michal Mečár z Komárna. Na druhom mieste skončil obrázok s názvom „Panda červená“ ktorý získal 25 hlasov, na treťom mieste s celkovým počtom hlasov 3 skončil obrázok „Niekto je za tebou“ a na poslednom mieste s jedným hlasom sa umiestnil „Ohnivý scooter“. Výhercu sme už kontaktovali a jeho cena je pripravená na odoslanie. Týmto chceme ešte raz poďakovať všetkým čo sa do súťaže zapojili, a výhercovi srdečne ešte raz gratulujeme.

Fotografie, ktoré boli doteraz zaslané na našu adresu, si môžete prezrieť na našej partnerskej stránke. Tu máte možnosť sa k jednotlivým výtvorom aj osobne vyjadriť.

Výherná fotografia:
vitazna fotka

Komentáre sú uzavreté.