Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Windows Genuine Advantage funkčný aj s Firefoxom

Do programu Výhod legálnych Windows alebo Windows Genuine Advantage bola zahrnutá aj podpora pre Firefox. Znamená to, že na overenia pravosti vašej kópie Windows XP nemusíte spúšťať Internet Explorer, kontrola prebehne už aj vo Firefoxe. Podmienkou je však stiahnutie a nainštalovanie zásuvného modulu.

3 komentáre k príspevku “Windows Genuine Advantage funkčný aj s Firefoxom”

 1. Ščko napísal:

  Mne to nejde ani stým zásuvným modulom 🙁

 2. SlovakSoft napísal:

  Trochu stará téma, bohvie čo všetko sa odvtedy zmenilo. Dnes to nejde ani mne, ani po ručnom skopírovaní knižnice DLL do priečinka plugins. Takže jedine cez “alternate method”, uložiť súbor .HTA a spustiť ho. Overenie prebehlo normálne.

 3. Vivika Rawan napísal:

  Howdy would you mind stating which blog platform you’re using? I’m planning to start my own blog in the near future but I’m having a hard time making a decision between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal. The reason I ask is because your layout seems different then most blogs and I’m looking for something completely unique.
  Manali Hotels Packages