Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Vyšiel Firefox 1.5 RC3, slovenská verzia nebude

Firefox RCMozilla Corporation dnes uvoľnila zrejme poslednú testovaciu verziu Firefox 1.5 RC3. Táto verzia oproti RC2 opravuje niekoľko chýb a stále je určená len na testovanie. Táto verzia nebude lokalizovaná, je dostupná len v anglickej verzii na stránkach GetFirefox.com. Poslednou verziou lokalizovanou do slovenčiny tak zostáva v1.5 RC2. Finálna verzia by mala byť dostupná koncom mesiaca.

1 komentár k príspevku “Vyšiel Firefox 1.5 RC3, slovenská verzia nebude”

  1. zet napísal:

    Staci stiahnut RC2 slovenske, rozbalit a modul sk.xpi nainstalovat cez subor/otvorit. Ja viem ze je to tak trochu divocina , ale ak niekto chce RC3 a po slovensky, tak nie je co riesit.