Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Shredder Alpha 3 dostupný na prevzatie

Mozilla Messaging dnes sprístupnila ďalšiu testovaciu verziu nadchádzajúcej generácie e-mailového klienta Thunderbird 3 pod kódovým označením Shredder Alpha 3. Táto verzia prináša nové zobrazenie hlavičiek správ, podporu pre vyhľadávaciu službu Windows Search, vylepšenie podpory IMAPu a ďalších približne 250 zmien a opráv chýb. Kompletný zoznam zmien nájdete na stránkach Rumbling Edge. Verzia je dostupná aj v slovenčine, prevziať si ju môžete na stránkach projektu.
Upozornenie: Táto verzia nie je vhodná na ostré nasadenie, pred jej testovaním si vytvorte nový profil.

Komentáre sú uzavreté.