Aktuálne verzie
pre Windows

Kanály RSS

Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Foto súťaž “momentka roka” pokračuje

Flock - logoDňa 8.9.2008 bola na našom portáli odštartovaná súťaž s podnázvom “momentka roka”, úlohou ktorej bolo zhromaždiť väčšie množstvo zábavných fotografií s tématikou Mozilla produktov. Pod týmto pojmom sa rozumejú fotografie, ktoré obsahujú logá či obrázky programov Mozilla (Firefox, Thunderbird, Sunburd či iných aj rozšírení) na zaujímavých netradičných miestach, prípadne vo vašom zábavnom podaní. Ďalej to môžu byť veselé fotky zvieratiek, ktoré sú stvárnené v logách programov a iné fotky čo by len trochu zábavnou formou naznačovali spojitosť s produktami od Mozilly. Doteraz sa do súťaže zapojilo viacero šikovných fotografov, no bohužiaľ takmer žiadny nevystihol pointu tejto súťaže a fotografie do súťažného hlasovania nebudú môcť byť zaradené. Touto formou preto opäť vyzývame šikovných umelcov aby nám svoje diela posielali, pretože šanca na výhru je ešte veľmi vysoká.

Fotografie, ktoré boli doteraz zaslané na našu adresu, si môžete prezrieť na našej partnerskej stránke. Tu máte možnosť sa k jednotlivým výtvorom aj osobne vyjadriť. Tešíme sa na vaše názory.

Na vaše diela sa tešíme stále na adrese: mozilla@mozilla.sk
Námety a inšpiráciu môžete hľadať aj v našom fóre.

Už o mesiac sa prihlasovanie do súťaže končí a rozbieha sa hlasovanie. V prípade nízkeho počtu súťažných fotografií si Mozilla.sk vyhradzuje právo zrušenia súťaže.

7 komentárov k príspevku “Foto súťaž “momentka roka” pokračuje”

 1. tybi napísal:

  Naozaj nič v zlom, nápad sa mi veľmi pozdáva, ale ceny by mali byť viac inšpirujúce. Skúste ponúknuť ročnú inzerciu na vašej hlavnej stránke, slovenskí blogeri sa o to potrhajú a vy budete mať krásne a vtipné fotky.

 2. Branislav Rozbora napísal:

  Myslim ze zbytocna debata, na nasom serveri nikdy ziadna inzercia ani reklama nebola a ani o tom neuvazujeme. Co sa tyka cien, ponukame len to co je v nasich moznostiach…

 3. galejáci napísal:

  Dobrý deň, nejako sme asi nepochopili vašu súťaž. Čo majú spoločné niektoré fotografie s vašou témou súťaže (napr. deti, muži s parohami, či chlap pri poličkách, had,…). Mysleli sme si, že chcete vtipné foto s obrázkami líšky, vtákov a podobne, keďže to je v logách Firefox, Thunderbird, Sunbird. Alebo to môžu byť akékoľvek vtipné námety?

 4. Lukáš Koškár napísal:

  Niekto si tu stále nesprávne vykladá správy týkajúce sa súťaže. Je tu jasne napísané “Doteraz sa do súťaže zapojilo viacero šikovných fotografov, no bohužiaľ takmer žiadny nevystihol pointu tejto súťaže a fotografie do súťažného hlasovania nebudú môcť byť zaradené. Touto formou preto opäť vyzývame šikovných umelcov aby nám svoje diela posielali, pretože šanca na výhru je ešte veľmi vysoká.”
  To znamená, že fotografie nachádzajúce sa na partnerskej stránke, ktoré boli doteraz do súťaže poslané, nespĺňajú podmienky súťaže. Na žiadnej fotografii sa nenachádza žiadna spojitosť s produktami Mozilla. Ale všetko toto je napísané v správe vyššie. Stačí si to len dobre prečítať. To znamená, že stále máte možnosť do súťaže posielať fotografie týkajúce sa Mozilly.

 5. EMSI napísal:

  “o bohužiaľ takmer žiadny nevystihol pointu tejto súťaže”
  Takže tým chcete povedať že (moja) fotografia Pandy Červenej (ang. Firefox) nemá s touto súťažou nič spoločné ergo nevystihuje jej podstatu ? Hmmmm

 6. Lukáš Koškár napísal:

  Dôležité je slovíčko “takmer”.

 7. Lucia napísal:

  Ahojte… chcela by som sa trochu ospravedlniť, asi som si článok zle prečítala, alebo skôr neprečítala tú časť, kde píšete, že fotky majú mať nejakú spojitosť s logami O:-) Tak pardon, že ste mailom dostali aj do mňa o jednu “od veci” fotku naviac… Veľa vtipných foto prajem 🙂

Komentáre sú uzavreté.