Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Sprístupnený Songbird 0.6

Logo SongbirdAutori známeho multimediálneho prehrávača Songbird, ktorý je založený na jadre Mozilla sprístupnili jeho novú verziu 0.6.  Z noviniek môžeme spomenúť podporu väčších knižníc, ktoré odteraz môžu obsahovať viac ako 10 000 skladieb. Dôležitými novinkami sú aj rýchlejšie filtrovanie a vyhľadávanie. Veľmi dobrou správou je tiež to, že Songbird má vylepšenú správu systémových zdrojov, čiže odteraz využíva menšie množstvo pamäte. Z noviniek spomenieme ešte  podporu úprav Metaúdajov. Kompletný zoznam zmien nájdete v poznámkach k vydaniu.
Songbird 0.6 je samozrejme prístupný aj so slovenskou lokalizáciou a môžete si ho prevziať z jeho domovskej stránky alebo z našej stránky o Songbirde.

2 komentáre k príspevku “Sprístupnený Songbird 0.6”

 1. mortik napísal:

  “Songbird má vylepšenú správu systémových zdrojov, čiže odteraz využíva menšie množstvo pamäte.”
  co som trochu testoval tak by som tvrdil skor opak…

  Inak velmi zaujimavy prehravac, vrele odporucam vyskusat!
  mnozstvo zaujimavych funkcii, prehra skoro vsetko, vela doplnkov

 2. Fanny napísal:

  Dobry den mozem sa opytat ako sa stahuje hudba z youtube ?Prosim odpiste