Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Mozilla uvoľnila Firefox 3 RC3 a určila dátum vydania finálnej verzie

Firefox - logoMozilla včera sprístupnila tretieho kandidáta na vydanie finálnej verzie Firefox 3. Dôvodom je nájdenie chyby, ktorá spôsobovala zamrznutie aplikácie pod systémom Mac OS X. Chyba sa netýka operačných systémov Windows a Linux, verzia RC3 je preto pre tieto systémy totožná s verziou RC2. Prevziať si ju môžete na stránke Mozilla.com, dostupná je samozrejme aj v slovenskom jazyku.

Zároveň bol stanovený dátum sprístupnenia finálnej verzie Firefoxu 3. Stane sa tak na budúci týždeň v utorok 17. júna. V tento deň sa teda uskutoční aj avizovaná akcia Download Day. O uvoľnení finálnej verzie vás budeme včas informovať, všetky oznámenia mimo oficiálnych zdrojov Mozilly považujte za predčasné a neoficiálne.

5 komentárov k príspevku “Mozilla uvoľnila Firefox 3 RC3 a určila dátum vydania finálnej verzie”

 1. Patrick napísal:

  juhuuu, no konečne, ale ozaj sa im podarila tato 3 verzia firefoxu len skoda ze este niesu na nu niektore dobre doplnky

 2. Mike napísal:

  Veru, aj mne sa bude s ťažkým srdcom inštalovať FF3 kde ešte nie sú podporované všetky rozšírenia (napr. firebug) ale ono to časom príde… veď trpezlivosť ruže prináša. Inak sa už na utorok veľmi teším. Nový FF je naozaj vydarený 😀

 3. Vlado Valaštiak napísal:

  Mike: Firebug by mal byť do utorka kompatibilný.

 4. Mike napísal:

  Tak teraz sa teším ešte viac 😀 Inštalovať nový FF teda môžem s čistým svedomím. Inak čo sa týka rýchlosti FF3 tak IE7 aj IE8 beta môžu len ticho z diaľky závidieť 😛

 5. Vlado Valaštiak napísal:

  Mike: https://addons.mozilla.org/sk/firefox/addon/1843