Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Uvoľnený lokalizovaný Flock 1.2.1

Flock - logoVývojári spoločenského prehliadača Flock pred niekoľkými dňami uvoľnili novú 1.2.1 v angličtine, dnes pribudli aj lokalizované verzie vrátane slovenskej. Nová verzia integruje do prehliadača ďalšie populárne webové služby ako Digg, Pownce či AOL Mail. Okrem toho bola zvýšená stabilita programu, opravené niektoré úniky operačnej pamäte a zahrnuté opravy, ktoré sa objavili v posledných verziách Firefoxu, na ktorom je Flock založený. Kompletný zoznam zmien nájdete v poznámkach k vydaniu. Flock 1.2.1 si môžete v slovenskej verzii prevziať na našej stránke.

1 komentár k príspevku “Uvoľnený lokalizovaný Flock 1.2.1”

  1. Greeny napísal:

    fantastický prehliadač. nádherny vyhlad.Len skoda ye sa dlho nacitava na zaciatku.