Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Pokus o Guinnessov rekord

Download Day 2008
Portál Spread Firefox organizuje zaujímavú akciu. V deň oficiálneho vydania Firefoxu 3 sa prostredníctvom nás, fanúšikov, pokúsi vytvoriť svetový rekord v počte prevzatí softvéru za 24 hodín. Ak sa chcete do tejto akcie zapojiť a podporiť tak dobré meno nášho prehliadača, zaregistrujte sa na stránke Download Day 2008. V registrácii od vás nie sú požadované žiadne údaje (dobrovoľne sa dá zadať e-mailová adresa, aby ste boli informovaní o konaní a priebehu tejto akcie), ide len o to, aby bol dopredu známy približný počet ľudí, s ktorými možno rátať, že sa do akcie zapoja. Po kliknutí na „Pledge Now“ vyberiete zo zoznamu krajinu, v ktorej bývate a ak chcete, zadáte aj svoju e-mailovú adresu. V mapke na úvodnej stránke môžete vidieť, koľko ľudí z ktorých krajín sa už do akcie zapojilo. Doterajší najvyšší počet prevzatí Firefoxu pochádza z dňa vydania Firefoxu 1 a toto číslo presiahlo 1 milión. Zapojte sa a aj vďaka vám sa možno podarí tento rekord prekonať.
Download Day 2008

Aktualizácia: Akcia Download Day sa bude konať 17. júna od 19:00 hod. pri príležitosti uvoľnenia finálnej verzie prehliadača Firefox 3.

158 komentárov k príspevku “Pokus o Guinnessov rekord”

 1. Kusi napísal:

  Stiahnute 🙂 dokonca 2x /C+ notebook. Ale nainstaluje, az ked bude na Firefoxe 3 fungovat Fire FTP.

 2. Janko napísal:

  Ako tak pozerám na jednotlivé krajiny, tak v Iráne je Firefox nejaký populárny. 🙂 🙂 🙂

 3. mato napísal:

  ale cinania su strasny flakaci 🙁

 4. Stevo napísal:

  Ale najpopularnejsi je v KLDR 😀

 5. papier451 napísal:

  ja som sa neregistroval. je to veľmi-veľmi zlé? je mi z toho smutno 🙁

 6. Stevo napísal:

  Nevadi, hlavne ked si dneska trojku stahol

 7. Maxey napísal:

  Skoda ze to citam az teraz 🙁 Keby som vedel skor o tom urcite by som sa zapojil

 8. MPE.BRANOR.SK » Blog Archive » Podporte FIREFOX !!! napísal:

  […] za 24 hodín. Ak vás táto správa zaujala, prečítajte si podrobnejšie informácie na stránke Mozilla.sk, alebo sa priamo registrujte kliknutím na banner v tejto správe. […]