Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Pokus o Guinnessov rekord

Download Day 2008
Portál Spread Firefox organizuje zaujímavú akciu. V deň oficiálneho vydania Firefoxu 3 sa prostredníctvom nás, fanúšikov, pokúsi vytvoriť svetový rekord v počte prevzatí softvéru za 24 hodín. Ak sa chcete do tejto akcie zapojiť a podporiť tak dobré meno nášho prehliadača, zaregistrujte sa na stránke Download Day 2008. V registrácii od vás nie sú požadované žiadne údaje (dobrovoľne sa dá zadať e-mailová adresa, aby ste boli informovaní o konaní a priebehu tejto akcie), ide len o to, aby bol dopredu známy približný počet ľudí, s ktorými možno rátať, že sa do akcie zapoja. Po kliknutí na “Pledge Now” vyberiete zo zoznamu krajinu, v ktorej bývate a ak chcete, zadáte aj svoju e-mailovú adresu. V mapke na úvodnej stránke môžete vidieť, koľko ľudí z ktorých krajín sa už do akcie zapojilo. Doterajší najvyšší počet prevzatí Firefoxu pochádza z dňa vydania Firefoxu 1 a toto číslo presiahlo 1 milión. Zapojte sa a aj vďaka vám sa možno podarí tento rekord prekonať.
Download Day 2008

Aktualizácia: Akcia Download Day sa bude konať 17. júna od 19:00 hod. pri príležitosti uvoľnenia finálnej verzie prehliadača Firefox 3.

158 komentárov k príspevku “Pokus o Guinnessov rekord”

 1. Kusi napísal:

  Stiahnute 🙂 dokonca 2x /C+ notebook. Ale nainstaluje, az ked bude na Firefoxe 3 fungovat Fire FTP.

 2. Janko napísal:

  Ako tak pozerám na jednotlivé krajiny, tak v Iráne je Firefox nejaký populárny. 🙂 🙂 🙂

 3. mato napísal:

  ale cinania su strasny flakaci 🙁

 4. Stevo napísal:

  Ale najpopularnejsi je v KLDR 😀

 5. papier451 napísal:

  ja som sa neregistroval. je to veľmi-veľmi zlé? je mi z toho smutno 🙁

 6. Stevo napísal:

  Nevadi, hlavne ked si dneska trojku stahol

 7. Maxey napísal:

  Skoda ze to citam az teraz 🙁 Keby som vedel skor o tom urcite by som sa zapojil

 8. MPE.BRANOR.SK » Blog Archive » Podporte FIREFOX !!! napísal:

  […] za 24 hodín. Ak vás táto správa zaujala, prečítajte si podrobnejšie informácie na stránke Mozilla.sk, alebo sa priamo registrujte kliknutím na banner v tejto správe. […]