Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

MozBackup 1.4.8

Pavel Cvrček sprístupnil novú verziu programu MozBackup určeného na zálohovanie a obnovenie profilov aplikácií od Mozilly. Medzi novinky verzie 1.4.8 patrí podpora zálohy profilov programov Mozilla Sunbird, Flock, SpiceBird, SeaMonkey 2.0, prenosných verzií Firefoxu a Thunderbirdu, možnosť automatického zálohovania profilov, možnosť zálohy aj neznámych súborov nachádzajúcich sa v profile (pochádzajúcich napr. od niektorých rozšírení) či nový inštalátor. Opravené boli tiež chyby nájdené v predchádzajúcich verziách. Táto verzia je k dispozícii aj v slovenčine na našej stránke.

2 komentáre k príspevku “MozBackup 1.4.8”

  1. milboy napísal:

    chcel som navrhnuť aby sa niekto šikovný pohral s verziou aj pre linux , ale napada ma že windowsaci ho určite potrebuju určite viac vdaka stabilite oS a nutnosti preištalacie..!!

  2. mrobo napísal:

    NEFUNGUJE HADZE CHYBU : vybrany pouzivatelsky profil je poskodeny ….. skusane na Firefox portable 3.0.5 a Thunderbird portable 2.0.18