Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Kedy vyjde finálna verzia Firefoxu 3?

Firefox - logoMozilla prednedávnom oznámila, že termín vydania finálnej verzie Firefox 3 sa predpokladá na jún 2008. V súčasnosti bola dokončená piata betaverzia a jej vydanie sa očakáva v priebehu budúceho týždňa. Po vydaní piatej betaverzie bude nasledovať verzia Release Candidate (ďalej už len RC). Očakáva sa minimálne jedna verzia RC a jej vydanie sa odhaduje približne o mesiac.

7 komentárov k príspevku “Kedy vyjde finálna verzia Firefoxu 3?”

 1. voxar napísal:

  chcem sa spytat,kedy vyjde slovenska lokalizacia na FF3?…

 2. Vlado Valaštiak napísal:

  V tej istej sekunde ako anglická verzia 😉

 3. lolo napísal:

  no firefox 3 treba este vylepsit najma ak chcete kukat screen videa napr mne na no m nefungoval media player 11 pisalo mi nainstalovat plugin nainstaloval som ho a nic stranka nejde skuste aj vy http://www.telesat.sk pritom cez firefox 2.0.0.13 ide ten plugin OK aj cela stranka tak neviem .

 4. voxar napísal:

  ale aj beta5 uz je v anglictine… xexex,…dajte aj xpi beta5 slovak..

 5. Vlado Valaštiak napísal:

  Keby si si prečítal správu na úvodnej stránke zistil by si, že je aj v slovenčine. Všetky verzie beta boli. Aj balíček je, aj prenosná verzia je. Hľadaj.

 6. jh.soft.serv napísal:

  mas ho komplet v sk tu:
  http://www.mozilla.com/products/download.html?product=firefox-3.0b5&os=win&lang=sk

 7. lmik napísal:

  lolo ja mam presne opacny problem na firefox 2.0.x.xx mi video nejde a hadze mi to vseliake chyby a vo firefoxe 3 mi ide video bez problemov