Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Songbird sa dočkal verzie 0.5

Logo SongbirdAutori multimediálneho prehrávača Songbird sprístupnili jeho novú verziu. Verzia 0.5 prináša prepracovanejší playlist, možnosť nastavenia programu “Stay on Top”, čiže vždy navrchu, čo je užitočné hlavne pri minimalizovanom stave. Zmeny sa týkajú aj vylepšeného filtrovania vašich multimediálnych kolekcií. Podrobný zoznam zmien nájdete v poznámkach k vydaniu. Songbird je k dispozícii aj v slovenčine, ktorú si môžete nastaviť pri inštalácii alebo neskôr nainštalovať prostredníctvom jazykového balíka. Program si môžete prevziať na jeho domovskej stránke.

Komentáre sú uzavreté.