Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Dostupný Firefox 3 beta 4 Portable

Firefox 3Po niekoľkých dňoch vám prinášame Firefox 3 beta 4 aj ako prenosnú verziu lokalizovanú do slovenčiny. Len pripomenieme, že vo verzii beta 4 bola opätovne znížená spotreba operačnej pamäte počítača. Do inštalácie boli zahrnuté rozdielne témy vzhľadu pre systémy Windows XP a Vista, vylepšená bola téma pre Mac OS. Celkovo bolo do tejto verzie zahrnutých cez 900 opráv a vylepšení oproti predchádzajúcej testovacej verzii. Kompletný prehľad zmien v tejto generácii Firefoxu nájdete v poznámkach k vydaniu. Piata testovacia beta verzia je predbežne plánovaná na koniec tohto mesiaca. Upozorňujeme, že beta verzia nie je vhodná pre bežné používanie, a preto vám odporúčame pred začatím používania vytvoriť si nový profil.
Firefox 3 beta 4 Portable lokalizovaný do slovenčiny si môžete prevziať z našej stránky.

Komentáre sú uzavreté.