Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Rozšírenie sekcie propagácie – doplnené 2x

Mozilla.skOd dnešného dňa sme rozšírili sekciu propagácie. Medzi novinkami nájdete päť obrázkov pozadia na plochu s tématikou nášho portálu a motívmi programov Firefox, Thunderbird a Sunbird. O tieto nevšedné a originálne obrázky sa postaral náš šikovný grafik Lukáš, za čo mu samozrejme ďakujeme. Obrázky sú dostupné v dvoch rozlíšeniach pre normálne (1280x1024px) aj širokouhlé (1280x800px) monitory. Zároveň na našom fóre štartuje anketa, v ktorej môžete za dané obrázky hlasovať a vybrať ten najkrajší.

Na žiadosť používateľov boli vyrobené a pridané tapety v rozlíšení 1680x1050px a 1600x1200px.

7 komentárov k príspevku “Rozšírenie sekcie propagácie – doplnené 2x”

 1. gorgeous007 napísal:

  Mohli by ste robiť tie obrázky aj v rozlíšení 1680×1050, pretože na menšie ako napr. 1280×800 sa to dá vždy zmenšiť, ale na väčšie si to asi ťažko upravím bez straty kvality. 😉

 2. Lukáš Koškár napísal:

  Chceš zväčšiť nejaké konkrétne?

 3. PeePay napísal:

  …a 1280×960 nebude? 🙁

 4. Lukáš Koškár napísal:

  Odteraz robím tapety v max. rozlíšení 1680×1050, tieto pôvodné už ale neupravím.

 5. Lukáš Koškár napísal:

  Dokážem upraviť všetky 3 neónové tapety, takže by mali byť k dispozícii ešte dnes.

 6. Lukáš Koškár napísal:

  K dispozícii aj verzie tapiet vo veľkosti 1680x1050px: Neónový FX, TB, SB a Vesmír 🙂
  Môžete si ich prevziať.

 7. gorgeous007 napísal:

  Díky. Nemyslel som žiadne konkrétne obrázky (keď sa mi nejaký zapáči tak si ho dám na plochu). Iba som písal, že by si ich mohol robiť aj vo vyšších rozlíšeniach. A urobil si to presne tak ako som myslel. Teraz si každý, kto vie rozumne upravovať veľkosť obrázkov, môže napr. z rozlíšenia 1680×1050 pár kliknutiami upraviť na svoje 1440×900 a nebude to také rozmazané ako keby upravoval z 1280×800. 😉