Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Mozilla sprístupnila Firefox 2.0.0.12

Firefox Mozilla sprístupnila pravidelnú minoritnú aktualizáciu prehliadača Firefox na verziu 2.0.0.12. Táto opravuje niekoľko bezpečnostných chýb a opätovne zlepšuje stabilitu systému (zoznam zmien). Aktualizácie sú dostupné cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus, kompletné inštalačné programy nájdete na stránke Na stiahnutie.

4 komentáre k príspevku “Mozilla sprístupnila Firefox 2.0.0.12”

 1. juro napísal:

  mam problem s mozillou nechce sa mi tam otvarat video vo wmp s localhostu a video s internetu ide normalne. Format videa je wmv. dakujem

 2. Jacq napísal:

  Mne po nainstalovani novej verzie vobec nejde spusti Mozilla !!!

 3. Marek Hám napísal:

  Ako na problémy so spustením Firefoxu

  Podobné problémy hláste do nášho fóra.

 4. xxx napísal:

  Konecne mi firefox opat funguje ako ma. V predoslej verzii (2.0.0.11)mi nefungovali linky (link zareagoval niekedy az po 10-15stom kliknuti). Nevedel som sa dockat update.