Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Výmena vo vedení Mozilla Corp.

V spoločnosti Mozilla došlo k výmene na poste výkonného riaditeľa (prezidenta). Túto funkciu vykonávala Mitchell Bakerová. Vo funkcii ju nahradil John Lilly, ktorý pracuje v Mozille od roku 2005. Mitchell Bakerová pritom ostáva v Mozilla Corp. pracovať aj naďalej. Nový šéf Mozilly John Lilly sa vyjadril, že do začiatku má pred sebou cieľ úspešne vydať Firefox 3, pomôcť Davidovi Ascherovi pri štarte novej dcérskej spoločnosti, ktorá sa zameria na Thunderbird, a úspešne aj naďalej šíriť produkty a filozofiu Mozilly do sveta.

Zdroj obrázka: Flickr.com
John Lilly

1 komentár k príspevku “Výmena vo vedení Mozilla Corp.”

  1. Wick napísal:

    Myslim, ze ako manazer je Lilly lepsi nez Mitchell. Ona bola vzdy hlavne vizionarka a tym smerom chce pokracovat. Denno-denna praca CEO nie je velmi zabavna robota.