Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Novinky na stránkach Mozilla.sk

Mozilla.sk Na stránkach Mozilla.sk sa v posledných dňoch udiali dve pre návštevníkov viditeľné zmeny: dočkali sme sa vlastného loga a nového fóra.

Nové logo sa nachádza v hlavičke hlavných stránok, upravená verzia aj na stránke fóra. Jeho autorom je náš spolupracovník Lukáš, za čo mu samozrejme patrí poďakovanie. Stránky už majú aj vlastnú ikonku, tzv. favicon. Táto sa objavuje v paneli s adresou či pri záložke na našu stránku.

Ďalšou novinkou je nová verzia fóra, ktoré funguje na adrese forum.mozilla.sk. Spolu s novou verziou sme prerobili aj jeho vzhľad. Táto verzia prináša množstvo noviniek, základné princípy ovládania však ostávajú rovnaké. Fórum je zatiaľ v testovacej prevádzke. V prípade, že máte nejaké otázky k ovládaniu fóra, prípadne pripomienky k funkčnosti alebo návrhy na vylepšenie, napíšte nám. Ďakujeme.

Dúfame, že sa vám budú nové zmeny páčiť. Už teraz pripravujeme ďalšie.

Komentáre sú uzavreté.