Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Flock 0.9.1.2 už aj v slovenčine

Flock Vývojári webového prehliadača Flock odvodeného od Firefoxu  sprístupnili nedávno vydanú verziu 0.9.1.2 už aj v troch lokalizovaných verziách, medzi nimi sa nachádza aj slovenská. Verzie 0.9x sú predprípravou na prvú ostrú verziu 1.0, na ktorej už vývojári usilovne pracujú. V rovnakom štádiu sa nachádza aj slovenská lokalizácia, ktorá môže obsahovať chyby resp. preklepy. Budeme radi, ak nám prípadné chyby nahlásite v našom fóre. Slovenskú verziu si môžete prevziať z našej stránky Na stiahnutie.
Aktualizácia 19.10.: Na stránky sme pridali aj nový jazykový balík platný pre všetky verzie 0.9.*.

Komentáre sú uzavreté.