Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Klávesové skratky pre Thunderbird

Thunderbird Pokračujeme v pridávaní slovenskej dokumentácie k poštovému programu Mozilla Thunderbird. Dnes uverejňujeme zoznam najčastejšie používaných klávesových skratiek tohto e-mailového klienta. Originálny dokument týkajúci sa klávesových skratiek Thunderbirdu možno nájsť v angličtine na stránkach Thunderbird Help. Teraz máte možnosť pozrieť si ho aj v slovenčine na našej stránke Klávesové skratky pre Thunderbird.

6 komentárov k príspevku “Klávesové skratky pre Thunderbird”

 1. jarma napísal:

  Prosil by som poradit ako sa da ziskat klavesova skratka na odstranenie duplicitnych sprav
  vddaka
  jarma

 2. SlovakSoft napísal:

  Taká skratka nie je, najprv musí byť funkcia a potom k nej skratka. A Thunderbird takú funkciu nemá. Ale je na to rozšírenie:
  http://www.mozilla.sk/rozsirenia/remove-duplicate-messages/
  (ale pre Thunderbird 2 treba potlačiť kontrolu kompatibility)
  Alebo už to rozšírenie máte a chcete mať k jeho funkcii aj skratku?

 3. smatana napísal:

  Prosím o pomoc,neviem napísať(nakresliť)OHM-elektro,existuje skratka. Ďakujem.

 4. SlovakSoft napísal:

  smatana:
  Túto otázku tu ťažko niekto nájde (ak neodoberá RSS). Nesúvisí to s klávesovými skratkami pre Thunderbird, ale vo Worde by sa to malo dať postupným stlačením 03A9 ľavý Alt+X. (nula, tri, veľké A, deväť, podržať ľavý Alt a stlačiť X). Odtiaľ by sa to už dalo skopírovať.

 5. smatana napísal:

  Veľmi pekne ďakujem za radu.

 6. Laco napísal:

  najviac mi na thunderbirde chyba outlookove Ctrl+V – jednoduchy presun spravy klavesovou skratkou, vie mi niekto poradit ako to nastavit? VDAKA!!!