Aktuálne verzie
pre Windows

Kanály RSS

Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Thunderbird FAQ v slovenčine

Thunderbird Už dlhšiu dobu je možné na našich stránkach nájsť slovenskú verziu najčastejšie kladených otázok pre Firefox, chýbala tu však verzia pre poštového klienta Thunderbird. Dnes tento nedostatok naprávame. Na stránke Thunderbird FAQ uverejňujeme slovenskú verziu originálneho dokumentu umiestneného na stránkach Mozilla Support. Dokument obsahuje množstvo otázok a odpovedí, ktoré pomôžu hlavne začínajúcim používateľom pri prechode z iného e-mailového programu alebo pri nastavení niektorých základných funkcií.
Slovenskú verziu pre vás pripravila naša nová spolupracovníčka Denisa Lehmanová, za čo jej samozrejme ďakujeme.

7 komentárov k príspevku “Thunderbird FAQ v slovenčine”

 1. glonek napísal:

  Uspešne som si nainštaloval Thundebird,žiaľ funkčný len jedným smerom.Mail môžem odosielať bez problémov,všetky boli doručené.doručený mne na Thundebird žiaľ nebol ani jeden… Prečo ???? V nastaveniach som vyskúšal všetko,žial bez úspechu.

 2. SlovakSoft napísal:

  glonek:
  Tu vašu otázku nikto, kto neodoberá RSS komentárov, nenájde. Také veci sa treba pýtať na fóre. Pôjde len o zle nastavený server POP3. Aká je to e-mailová služba?

 3. Libuša Takáčová napísal:

  Thunderbird mi bol nainštalovaný, riadne fungoval, 23.l.2008 som si chcela prečítať poštu a príjem nefungoval, nefunguje ani dnes, 24.l.Všetko odoslané odo mňa doteraz dostali. Je to teda rovnaký problém ako glonek zo 6.1.2008.Vyzerá to tak, že na server sa zo Thunderbirdu pripája len odosielanie e-pošty odo mňa, ale Thunderbird mi nesprostredkúva listy, ktoré mi posielajú.

 4. SlovakSoft napísal:

  Libuša:
  Opýtajte sa na fóre, správy zo septembra tu nikto nečíta. A ja tu nemám dosť miesta na podrobnú a účinnú pomoc. V prvom rade by som sa vás musel na pár vecí opýtať. Takže tam.

 5. vinco napísal:

  chcel by som sa spytat ci by mi nevedel niekto poradit ako mam nastavit TB aby vizitka bola odoslana v slovencine? (nepozna mi ľščťžý….) ale to mi ide hlavne o posielanie na outlook alebo outlook expres
  a dalej neda sa ta vizitka vkladat aj do tela mailu?

 6. Daja napísal:

  Ja mám tiež problém s príjmanim pošty cez Thundebird. Tiež som vyskúšala všetko možné v nastaveniach. Ba dokonca vyskúšala som aj na doporučenie Gmailu namiesto POP použiť IMAP, ale aj tak to nefuguje.Čo teda s tým?

 7. Manali Family Packages napísal:

  Ďakujeme! Dodal však, že on cítil pocit záväzku a povinnosť slúžiť komunite, v ktorom žil toľko rokov v akejkoľvek spôsob, ako mohol, a čo lepší spôsob, ako tým, že pomáha, aby ju udržali v bezpečí?

Komentáre sú uzavreté.